Rezultate te kerkimit per termin: +Qershorit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.595Z

Rama Transformimi nis pas 21 qershorit

0 brbr SSSAbrASS brbrTeksa u ka kerkuar votat qytetareve te Mallakastres e Patosit per kandidatet e Aleances Europiane Kryesocialisti Rama iu thote te kuptojne rendesine qe ka sipas tij se nuk ka ndarje sa i takon kandidateve te PS dhe LSIbrbr brbrKreu i maxhorances ka shpjeguar dhe trasformimin qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.846Z

Festa e 1 Qershorit

As shiu i kësaj të diele nuk ka mundur të pengojë vogëlushët për të festuar ditën e tyre më të madhe, atë të 1 Qershorit. Të veshur ngjyra-ngjyra, ata kanë performuar në festën e tyre duke përcjell&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.260Z

Ditari i 23 Qershorit

Ditari i 23 Qershorit. Kështu e ka titulluar Alfred Peza librin e tij të parë që mesa duket do të shërbejë si kufiri ndarës ndërmjet fundit të karrierës si gazetar dhe fillimit të një tjetër karriere, asaj politike. &ldqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.627Z

Pronaret marrin parate brenda qershorit

Brenda 30 qershorit do te ndahet fondi prej 600 milion lekesh per kompesimin e ish-pronareve. Agjencia e Kthimit dhe Kompesimit te Pronave, po pergatit vendimin per ta derguar ne qeveri. Nderkohe qe eshte duke perfunduar dhe verifikimi i fondit fizik prej 17 mije hektaresh qe do te perdoret per komp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.325Z

SHBA:Zgjedhjet e qershorit gur prove

Zgjedhjet e qershorit 2009 jane guri i proves dhe hapi i pare ne rrugen e daljes se Shqiperise nga tranzicioni.Ky eshte qendrimi i Shteteve te Bashkuara te Amerikes qe eshte bere i qarte nga shefi i zyres per marrdheniet me publikun ne ambasaden e SHBA-se ne Tirane Bix Aliu ,gjate nje interviste per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.876Z

1 vit pas zgjedhjeve te 23 qershorit

brbrZgjedhjet e 23 qershorit 2013 do te shenonin rikthimin e socialisteve ne pushtet pas 8 viteve ne opozite 8 vite te gjata mes betejash parlamentare protestash qytetare e deri greva urie qe kerkonin ndryshimin e qeverisjes Aleanca e 1 prillit me ish- bashkepunetorin dhe me pas kundershtarin politi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.422Z

Rama: Deputetët tradhtarë do rikthehen pas 23 qershorit

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, ka deklaruar mbrëmë se deputetët e larguar nga kjo parti, për të kandiduar për rivalët e PD, do të rikthehen pas 23 qershorit. Sa i takon listës së PD është një kokteil midis besnikëve qorra dhe tradhtarëve të të gjitha koh�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama