Rezultate te kerkimit per termin: +Qeveris

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.482Z

Prapë vetura e Qeverisë! (FOTO)

Zyrtarët e Qeverisë së Kosovës vazhdojnë të thyejnë rregullat e komunikacionit. Derisa dje një veturë e qeverisë kishte zënë trotuarin afër Hotel Grand në Prishtinë, sot një tjetër është parkuar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.379Z

Deliu: Vota ime pro qeverisë

Deputetja e kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së, ka thënë se vota e saj do të shkoj pro qeverisë, marrë parasysh që 6 muaj ka pasur ngërç politik. “Vota ime do të shkojë pro qeverisë. Mendoj se pritem 6 muaj, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.239Z

Krasniqi qeverisë: Ndalo shantazhet

Në një shkrim të ri autorial, ish kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi i ka kërkuar koalicionit qeverisës që të ndalojë ato që i ka quajtur ‘shantazhet’ dhe përpjekjet për të blerë anëtarë t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.582Z

Abrashi mohon riformatizimin e Qeverisë

Ndërrimi i Ministrave të Qeverisë së udhëhequr nga Isa Mustafa nuk është në rënd dite dhe as nuk është diskutuar asnjëherë mes partnerëve të koalicionit LDK-PDK. Këto i ka konfirmuar për Express, zëdhën&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.396Z

Shtyhet mbledhja e qeverisë

Mbledhja e rregullt e Qeverisë, e paraparë të mbahet sot, më datë 26 nëntor 2014, në orën 14:00, shtyhet për një ditë tjetër, ka njoftuar zyra për komunikim me publikun./Indeksonline/  AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "4

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.973Z

Nishani bllokon reformat e qeverisë

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, thyen rekord në bllokimin e reformave të një qeverie. Kreu i shtetit, me urdhër të ish kryeministrit Sali Berisha, ka vendosur të bllokojë të gjitha reformat në sistemin e drejtësisë, të ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.908Z

Programi qeverisës, Topalli: Fillim i mbrapshtë i qeverisë ‘Rama’!

TIRANË- Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli, mohon faktin që Rama ti ketë dorëzuar deputetëve programin qeverisës, pasi sic njofton ajo deri në orën 16:00 nuk është protokolluar asgjë në institucionin e Kuvendit. Në një post

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama