Rezultate te kerkimit per termin: +Qeverise

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.265Z

Shpetimtari i qeverise

Transmetuar me 15022014 - 1121 Armand Shkullaku PUBLICITET Nga Armand Shkullakubr br Pas gostise ne restorant Il gusto mes kryeministrit Rama dhe ish-presidentit Topimazhoranca e majte po ben nje tjeter levizje te ngjash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.477Z

300 Ditet e qeverise Rama

brbrKryeministri Edi Rama dhe kabineti qeveritar prezantojne arritjet e 300 diteve te para te qeverisjes Sic ka njoftuar vete nepermjet rrjeteve sociale kreu I qeverise do te degjoje raportime nga secili anetar I kabinetit te tij per punen e bere gjate 300 diteve Kryeministri e ka cilesuar periudhen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.779Z

OSBE kunder qeverise

OSBE-ja i ben te qarte qeverise shqiptare se nuk mund te nderhyje per te larguar ambasadoren e misionit vezhgues te ODIHR-it Odri Glouer. Kreu i prezences, ambasadori Robert Bosh, ka deklaruar se askush nuk mund te nderhyje ne punen e ketij misioni.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.982Z

Fermeret kunder qeverise

Nisma e qeverise per mbjelljen e ullinjve mund te deshtoje, nese fermeret nuk mbeshteten financiarisht.Keshilli i Agrobiznesit Shqiptar, duke vleresuar nismen per mbjelljen e 20 milione rrenjeve ullinj, kerkon qe te kete suvbvencionim te pakten fidanin.Sipas fermereve mbjellja nuk mund te behet me f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.301Z

Ndertuesit i kerkojne qeverise mbeshtetje

Ndertuesit i kerkuan qeverise rimbursim per lendet e para ne rastin e ndertimeve ne infrastrukturen publike. Kjo pasi cmimet jane rritur dhe kostoja del teper e larte. Nderkohe ata i kerkojne qeverise dhe permiresimin e procedurave ne tenderimet per ndertimet e objekteve publike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.541Z

Ylli akuza qeverise per sportin

Ylli akuza qeverise per sportin E diel 17 Mars 2013 1537 p styletext-align justify p Ylli akuza qeverise per sportinPartia Socialiste shpreh shqetesim per politizim te sportit nga ana e qeverise Duke marre shkak dhe nga ngjarjet e fundit te ndodhura ne stadiumet shqiptare deputeti i PS

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.785Z

Minatoret kunder qeverise

Rreth 150 mije vota potencialisht te kontrollueshme nga sindikata e minatoreve do t`i kalojne forcave te majta ne zgjedhjet e ardhshme. Vendimi i qeverise per te mos miratuar statusin e minatorit, i ka detyruar ish punonjesit e minierave qe ti orientojne votat drejt subjektit politik qe do te mirato

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama