Rezultate te kerkimit per termin: +Qiricit

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.453Z

Ish-kryebashkiaku i Himarës nën hetim, për privatizimin e gjirit të Llamanit

I vendosur në një gji të mbrojtur vetëm pesë kilometra në dalje të qytetit të Himarës, Llamani konsiderohet një nga plazhet më të bukura të bregdetit të Jonit. Gjatë verës së nxehtë të vitit 2010, blogu In Transit i gazetës amerikane New York Times, përzgjodhi një foto të kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.336Z

Ish kryebashkiaku i Himarës nën hetim për privatizimin e gjirit të Llamanit

Ish kryetari i kryetari i Bashkisë së Himarës, Anesti Dhimojani, është marrë nën hetim nga prokuroria pasi dyshohet se ka ndihmuar një 100-vjeçar të merrte nën pronësi në mënyrë të paligjshme plazhin e Llamanit në Himarë. I vendosur në një gji të mbrojtur vetëm pesë kilometra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.379Z

Ish kryebashkiaku Himarës nën hetim për privatizimin e gjirit të Llamanit

Ish kryetari i kryetari i Bashkisë së Himarës, Anesti Dhimojani, është marrë nën hetim nga prokuroria pasi dyshohet se ka ndihmuar një 100-vjeçar të merrte nën pronësi në mënyrë të paligjshme plazhin e Llamanit në Himarë. Nga Lindita Çela, BIRN I vendosur në një gji të mbrojtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.994Z

Qirici në vend të Harasanit te BSH

19/04/2005  Partia Socialiste ka vendosur që të propozojë emrin e Ardian Qiricit, si anëtar të Këshillit Mbikqyrës të Bankës së Shqipërisë. Qirici do të zëvendësojë në këtë detyrë Andis Harasanin, i cili ka dhënë dorëheqjen, për shkak të angazhimeve të tij në pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.335Z

Ish-kryebashkiaku i Himarës nën hetim për privatizimin e gjirit të Llamanit

I vendosur në një gji të mbrojtur vetëm pesë kilometra në dalje të qytetit të Himarës, Llamani konsiderohet një nga plazhet më të bukura të bregdetit të Jonit.  Gjatë verës së nxehtë të vitit 2010, blogu In Transit i gazetës amerikane New York Times, përzgjodhi një foto të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.304Z

Lirohet nga detyra drejtori i Portit të Durrësit, Artjan Qirici.

Sipas burimeve, vendi bosh i këtij posti është zëvendësuar menjëherë nga një ish-drejtues dhe përfaqësues i Partisë Socialiste në qytetin bregdetar. Pra, në vend të Qiricit është emëruar drejtor i ri i portit Afrim Bakaj, ish-drejtor i AKU-së, i cili kohë më parë i la vendin nj�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.898Z

Zjarrfikësit plan të veçantë masash për eliminimin e zjarreve

Efektivat zjarrfikës në Qarkun e Gjirokastrës kanë publikuar një plan të veçantë operacional për eliminimin e vatrave të zjarrit në sipërfaqet pyjore dhe kullosore në rrethet e Përmetit, Tepelenës dhe Gjirokastrës. Ky plan përfshin deri ne detaje masat profesionale dhe teknike

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama