Rezultate te kerkimit per termin: +Qytetit +Studenti

Total: 1356
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.557Z

QS, nis regjistrimi i "banoreve" te rinj

Regjistrimet per t'u akomoduar ne konvikte do te nisin sot, pikerisht me 3 tetor, nje jave perpara se te celet viti i ri akademik 2011-2012. Kjo do te thote qe te rinjte qe pritet te vijne nga qytete te ndryshme te Shqiperise dhe qe deshirojne te akomodohen ne konvikteve, do te kene nje jave afat p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.811Z

Konviktet afatet per regjistrim

Regjistrimet per tu akomoduar ne konvikte do te nisin me date 1 tetor dhjete dite perpara se te celet viti i ri akademik 2010-2011. Kjo do te thote qe te rinjte qe pritet te vijne nga qytete te ndryshme te Shqiperise dhe qe deshirojne te akomodohen ne konvikteve do te kene dhjete dite af

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.870Z

Konviktet regjistrimet nisin nga 1 tetori

Kete vit priten 6500 studente te rinj premtohet se do te kete permiresime te kushteve Regjistrimet per tu akomoduar ne konvikte do te nisin me date 1 tetor dhjete dite perpara se te celet viti i ri akademik 2010-2011. Kjo do te thote qe te rinjte qe pritet te vijne nga qytete te ndryshme te Shqiperi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.208Z

Basha Qyteti Studenti vendi nga nisi rrugetimi shpresa e ardhmja e qytetit shoqerise dhe kombit tone

 Kryetari i Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha mori pjesë në ceremoninë e shpërndarjes së “Medaljeve të Arit” dhe “Student i Shkëlqyer ” për 84 studentë të Universitetit të Tiranës. Kryetari i Bash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.728Z

Berisha me studentet Beme realitet endrren evropiane te shqiptareve

17-11-2010 / Gazeta 55 Dita nderkombetare e studenteve- koncert festiv ne Qytetin Studenti me logon Me dinjitet ne Evrope nen kujdesin e vecante te kryeministrit Berisha- Ky vit ndryshe per studentet dhe te gjithe te rinjte shqiptare- Pa viza ne BE- Ky vit ndryshe per studentet dhe te gjithe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.285Z

“Mësimi në kushte të vështira, duam zgjidhje

 Dekanët e Juridikut dhe të Shkencave Sociale kërkojnë zgjidhje permanente për studentët e fakulteteve të tyre. Sipas Skënder Kaçupit dhe Dhori Karajt, ata aktualisht po sorollaten nga një ambient në tjetrin, duke zhvilluar mësimin në kushte mjaft të vështira. “Për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.585Z

Kampusi i ri universitar ne fushen e sportit ne QS

Fusha e sportit e Qytetit Studenti do te jete vendi ku do te ndertohet kampusi universitar, i cili do te bashkoje te gjitha fakultet e Universitetit te Tiranes. Kjo eshte nje projekt- ide e hartuar nga drejtuesit e UT-se. Burime zyrtare te ketij universiteti, konfirmojne se ndertimi i kampusit ka ma

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama