Rezultate te kerkimit per termin: +Qytetit +Studenti

Total: 1356
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.138Z

Masterplani i Qytetit Studenti, miratohet granti që do ta transformojë atë

Zv.ministri Bejtja: Aktualisht humbasim 14-15% të energjisë, për shkak të ndërtimeve jo eficente Në mbledhjen e djeshme të Komisionit të Ekonomisë, u miratua një grant prej 4.5 milionë eurosh për rehabilitimin e godinave të Qytetit Studenti, në mënyrë që të kursehet më shumë ene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.428Z

Në bujtinat e Qytetit Studenti

Ndodhet vetëm pak kilometra larg Rrugës së Elbasanit në Tiranë. Për shumë vite kjo zonë ka shërbyer si qendër banimi për studentët e ardhur nga rrethet. Vetëm këtë vit në ambientet Qytetin e Studentit do të banojnë plot 6 mijë e 500 studentë të rinj. Nga viti në vit janë bër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.262Z

Arrestohet për vjedhje energjie Bujar Brovina, ish-drejtori i Qytetit Studenti

Ish-drejtori i Qytetit Studenti, Bujar Brovina është vënë në pranga paraditen e sotme me akuzën e vjedhjes së energjisë elektrike. Gjatë seancës së sotme në kuvendin e Shqipërisë, ministri i energjetikës, Damian Gjiknuri deklaroi se ish-drejtori i QS kishte tri lidhje të paligjshme n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.266Z

Arrestohet ish- drejtori i Qytetit Studenti Bujar Brovina

Tirane 30 tetor 2014 NOAal- Bujar Brovina ish- drejtori i Qytetit Studenti per tete vite me radhe eshte vene ne prangat e policise Ne oret e paradites se sotme nga ana e policise u be arrestimi i tij pasi ne vilen tre kateshe u zbuluan tre linja te paligjshme per furnizimin me energji elektrikebr b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.508Z

Rama prezanton masterplanin e Qytetit Studenti

brbrDomosdoshmerine per ndryshimin e plote te Qytetit Studenti kryeministri Edi Rama e shikon tek degradimi qe ka pesuar Nje grumbullim fjetoresh te shkaterruara nder vite ku jane bere nderhyrje sporadike dhe pa asnje ambicie e konsideroi kreu i qeverise qytezen e studenteve me te rendesishme ne ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.173Z

Ahmetaj urdhëron lirimin e territoreve të QSUT-së dhe të Qytetit Studenti

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Arben Ahmetaj, ka urdhëruar lirimin e territoreve të Qendrës Spitalore Universitare Nënë Tereza dhe të Qytetit Studenti. Urdhri i Ahmetajt kërkon anulimin e të gjithë kontratave të qirave, të lidhura me subjekte të treta në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.967Z

Veliaj shkarkon Kryeinspektorin e Punës në Tiranë. Ikën dhe Brovina i Qytetit Studenti

Punonjësit e QS protestojnë ndaj Linda Bashës Kryeinspektori i Punës në Tiranë, Polikron Maze, është shkarkuar nga detyra pas një periudhe të gjatë qëndrimi në krye të inspektoratit për shkak të lidhjeve të forta politike me Familjen. Burime nga Ministria e Mirëqen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama