Rezultate te kerkimit per termin: +Qytetit +Studenti

Total: 1356
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.266Z

Arrestohet ish- drejtori i Qytetit Studenti Bujar Brovina

Tirane 30 tetor 2014 NOAal- Bujar Brovina ish- drejtori i Qytetit Studenti per tete vite me radhe eshte vene ne prangat e policise Ne oret e paradites se sotme nga ana e policise u be arrestimi i tij pasi ne vilen tre kateshe u zbuluan tre linja te paligjshme per furnizimin me energji elektrikebr b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.508Z

Rama prezanton masterplanin e Qytetit Studenti

brbrDomosdoshmerine per ndryshimin e plote te Qytetit Studenti kryeministri Edi Rama e shikon tek degradimi qe ka pesuar Nje grumbullim fjetoresh te shkaterruara nder vite ku jane bere nderhyrje sporadike dhe pa asnje ambicie e konsideroi kreu i qeverise qytezen e studenteve me te rendesishme ne ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.173Z

Ahmetaj urdhëron lirimin e territoreve të QSUT-së dhe të Qytetit Studenti

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Arben Ahmetaj, ka urdhëruar lirimin e territoreve të Qendrës Spitalore Universitare Nënë Tereza dhe të Qytetit Studenti. Urdhri i Ahmetajt kërkon anulimin e të gjithë kontratave të qirave, të lidhura me subjekte të treta në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.967Z

Veliaj shkarkon Kryeinspektorin e Punës në Tiranë. Ikën dhe Brovina i Qytetit Studenti

Punonjësit e QS protestojnë ndaj Linda Bashës Kryeinspektori i Punës në Tiranë, Polikron Maze, është shkarkuar nga detyra pas një periudhe të gjatë qëndrimi në krye të inspektoratit për shkak të lidhjeve të forta politike me Familjen. Burime nga Ministria e Mirëqen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.359Z

Konviktet e Qytetit Studenti, gati për studentët

Në emisionin "Mëngjes Ekspres", u prek sot gjërësisht tema e sistemit të studentëve nëpër konviktet e Qytetit Studenti. Në një lidhje direkte, nga Drejtoria e Përgjithshme e Godinave Studentore, Drejtori i këtij institucioni Bujar Brovina, sqaron se çfarë kushtesh do të kenë st

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.308Z

Shiu përmbyt rrugët pranë Qytetit Studenti (Video)

Ka mjaftuar vetëm pak minuta shi me intensitet të lartë dhe rrugën pranë Qytetit Studenti në Tiranë janë përmbytur. Në videot e dërguara në Ti Raporton në Top Channel, duken rrugën e mbushura nga uji, ndërsa njerëzit kanë mbetur të bllokuar në trotuare. Por një situatë problemat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.268Z

Vidhte energjine pranga ish-drejtorit te Qytetit Studenti

SSSAbrASS brbrIsh-drejtori i Qytetit Studenti Bujar Brovina perfundoi ne pranga kete te enjte pasi iu gjeten tre lidhje te paligjshme te energjise elektrike ne vilen e tij 3-kateshebrbr brbrBujar Brovina eshte edhe i zgjedhuri i kreut te opozites Lulzim Basha ne Keshillin Kombetar te PD-se Punonje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama