Rezultate te kerkimit per termin: +Radhe

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.082Z

Ne radhe per te vdekur...

Albana Cakshiri Quhej Viktor. Ishte 5 vjec. Asnjehere ai nuk mundi te korre fitore ne jeten e tij si emri qe kishte, derisa merrte fryme qofte dhe permes lodrave qe s'i pati kurre. Shteti, si ne nje kor kobzi, vendosi te miratoje ekzekutimin e ketij djaloshi, duke e cuar drejt baneses se perhershme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.136Z

Shkoder radhe per pasaportat biometrike

Prej disa ditësh në qytetin e Shkodrës në zyrat e aplikimit për pasaporta biometrike ka shtim të qytetarëve që duan të pajisen me këtë dokument. Nderkohe qe numri i aplikanteve ka ardhur ne rritje eshte zvogeluar numri i sporteleve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.700Z

Kapshtice radhe te gjata ne kufi

Radhe te gjata ne piken e kalimit kufitare ne Kapshtice per shkak te nderprerjes se punes nga pala greke. Ende nuk dihen motivet e ndalimit te procedurave nderkohe qe njerezit kane me shume se 4 ore qe presin ne radhe per te kaluar ne anen tjeter.Burime ende te pakonfirmuara thone se mot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.196Z

Vijne emigrantet, 10 km radhe

Dita e pare e gushtit, sjelle ne Shqiperi rreth 20 mije emigrante. Fluksi ka qene me i madh ne pikat kufitare te Kapshtices dhe Kakavijes, per te kthyerit nga Greqia dhe me i ulet ne pikat portale te Durresit, Sarandes dhe Vlores. Por edhe kete here masat e marra ne dogana, nuk kane shmangur radhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.229Z

Radhe te gjata per librat shkollore

brbrPer te pajisur femijet me libra prinderit shqiptare vazhdojne te vuajne dhe shtyhen ne radhe Nuk jane falas por edhe per ti blere duhet te presesh me ore ne radhe dhe serish nuk e ke plotesuar te gjithe paketen e teksteve Dy dite para fillimit te shkolles ne librarite e Tiranes prinderit dhe f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.100Z

Ne radhe per kolaudimin

Në të gjitha qendrat e qarqeve ku ndodhen pikat e kolaudimit të mjeteve motorike ka radhë deri në disa kilometra të gjata. Drejtuesit e mjeteve janë dyndur për të paguar taksat dhe kolauduar automjetet, duke qëndruar jo vetëm me or&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.737Z

Serish radhe ne Kapshtice

brbrEdhe sot per te treten dite pika kufitare e Kapshtices eshte bllokuar nga ora 1100 deri ne oren 1300 Shkak eshte bere protesta e fermereve greke te cilet ne anen tjeter te kufirit kane bllokuar akset rrugore me automjetet e tyre Per 2 ore shtetasit shqiptare kane qene te detyruar te presin ne r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama