Rezultate te kerkimit per termin: +Radhe

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.100Z

Ne radhe per kolaudimin

Në të gjitha qendrat e qarqeve ku ndodhen pikat e kolaudimit të mjeteve motorike ka radhë deri në disa kilometra të gjata. Drejtuesit e mjeteve janë dyndur për të paguar taksat dhe kolauduar automjetet, duke qëndruar jo vetëm me or&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.737Z

Serish radhe ne Kapshtice

brbrEdhe sot per te treten dite pika kufitare e Kapshtices eshte bllokuar nga ora 1100 deri ne oren 1300 Shkak eshte bere protesta e fermereve greke te cilet ne anen tjeter te kufirit kane bllokuar akset rrugore me automjetet e tyre Per 2 ore shtetasit shqiptare kane qene te detyruar te presin ne r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.675Z

Kukes radhe per kolaudimin

brbrRadhe te gjate jane vene re ne qendren e kolaudimit te automjeteve ne qarkun e Kukesit Kjo eshte situata e krijuar ne kete fund viti ne te vetmen pike ku vleresohet ana teknike e automjeteve te rretheve Kukes Has e Tropoje Drejtuesit e automjeteve te Hasit dhe Tropojes shprehen se jane te detyru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.392Z

Radhe kilometrike ne Kakavije

KAKAVIJ- Rikthehen radhet kilometrike ne Kakavije ne vigjilje te Krishtlindjeve. Emigrantet shqiptare kane qene te detyruar te qendrojne deri ne 7 ore ne radhe ndersa vargu i automjeteve ne token greke ka shkuar deri ne 7 kilometer. Emigrantet jane shprehur mjaft te zhgenjyer nga kjo situate. Ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.312Z

Tirane, keshilltaret demokrate, mbledhje jashte radhe

Keshilli Bashkiak do te mblidhet jashte radhe, me kerkese te perfaqesuesve demokrate, te cilet akuzuan kryebashkiakun Rama dhe administraten, se nuk I jane bashkuar ndihmes qe po u behet nga Shqiperia dhe shtetet e huaja, banoreve te zonave te permbytura. “Jam ketu per te komunikuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.937Z

Radhe emigrantesh ne Doganen e Kapshtices

brbrEmigranteve qe zgjodhen Shqiperine per te kaluar pushimet prane familjeve po kthehen serish ne vendet e tyre te punes ne Greqi Dita enjte ka shenuar radhe te gjata ne Kapshtice kjo per shkak te numrit te madh te personave qe kalojne piken kufitare Pala shqiptare punon me 4 sportele ne dalje dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.361Z

Kthimet nga Durresi krijojne radhe ne kufi

Morine Radhe te gjata ne piken e kalimi kufitar te Morinit ne Kukes pas kthimeve ne portin e Durresit te shtetasve kosovare me pasaportat e vjetra te ish-Jugosllavise. Kapacitetet perpunuese kane qene te vogla cka ka krijuar vonesa dhe radhe ne kufi. Ndersa nga pala kosovare nuk u krijuan vonesa si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama