Rezultate te kerkimit per termin: +Radhe

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.675Z

Kukes radhe per kolaudimin

brbrRadhe te gjate jane vene re ne qendren e kolaudimit te automjeteve ne qarkun e Kukesit Kjo eshte situata e krijuar ne kete fund viti ne te vetmen pike ku vleresohet ana teknike e automjeteve te rretheve Kukes Has e Tropoje Drejtuesit e automjeteve te Hasit dhe Tropojes shprehen se jane te detyru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.392Z

Radhe kilometrike ne Kakavije

KAKAVIJ- Rikthehen radhet kilometrike ne Kakavije ne vigjilje te Krishtlindjeve. Emigrantet shqiptare kane qene te detyruar te qendrojne deri ne 7 ore ne radhe ndersa vargu i automjeteve ne token greke ka shkuar deri ne 7 kilometer. Emigrantet jane shprehur mjaft te zhgenjyer nga kjo situate. Ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.312Z

Tirane, keshilltaret demokrate, mbledhje jashte radhe

Keshilli Bashkiak do te mblidhet jashte radhe, me kerkese te perfaqesuesve demokrate, te cilet akuzuan kryebashkiakun Rama dhe administraten, se nuk I jane bashkuar ndihmes qe po u behet nga Shqiperia dhe shtetet e huaja, banoreve te zonave te permbytura. “Jam ketu per te komunikuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.937Z

Radhe emigrantesh ne Doganen e Kapshtices

brbrEmigranteve qe zgjodhen Shqiperine per te kaluar pushimet prane familjeve po kthehen serish ne vendet e tyre te punes ne Greqi Dita enjte ka shenuar radhe te gjata ne Kapshtice kjo per shkak te numrit te madh te personave qe kalojne piken kufitare Pala shqiptare punon me 4 sportele ne dalje dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.361Z

Kthimet nga Durresi krijojne radhe ne kufi

Morine Radhe te gjata ne piken e kalimi kufitar te Morinit ne Kukes pas kthimeve ne portin e Durresit te shtetasve kosovare me pasaportat e vjetra te ish-Jugosllavise. Kapacitetet perpunuese kane qene te vogla cka ka krijuar vonesa dhe radhe ne kufi. Ndersa nga pala kosovare nuk u krijuan vonesa si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.739Z

Radhe te gjendja civile ne Fushe Kruje

brbrNe ambientet e gjendjes civile ne Fushe Kruje jane krijuar radhe te gjata te qytetareve qe duan te marrin nje certifikate si pasoje e mungeses se internetit dhe prishjes se kompjutereve Jane me qindra qytetaret qe duhet te presin me radhe per te marre nje certifikate Qytetaret ankohen se asnje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.113Z

Morin, kosovaret ne radhe

Me qindra automjete qendrojne ne radhe per te kaluar ne Kosove ne piken e kalimit kufitar te Morinit. Per shkak te shkurtimit te kohes se udhetimit nga Durresi ne Kukes, ne kete pike ka nje fluks te shumfishuar te levizjeve, por qe nuk ka gjetur reagimin e duhur nga institucionet. Cdo di

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama