Rezultate te kerkimit per termin: +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.784Z

Rama përgjigje Nanos

Tiranë -Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka prezantuar sot listën e kandidatëve për deputetë, në zgjedhjet parlamentare të 28 qershorit. Në ambientet e jashtme të selisë së partisë, ku ishin të pranishëm edhe shumica e kandidatëve, Rama ka theksuar se do të jetë një kryemini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.064Z

Shpëtoni kryetarin Rama!

EDMOND TUPJA Ndërkohë që kryetari i Partisë Socialiste thërret, ushton e gjëmon “Shpëtoni Shqipërinë nga Berisha!”, ndërkohë që ai, në një letër të hapur drejtuar shqiptarëve të Republikës së Shqipërisë (sipas stilit të Partisë së Punës), i kërcënon duke kërc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.168Z

'> Rama: Përshkallëzim qëndrimi

Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama, lajmëron përshkallëzim te qëndrimit opozitar ne kërkim te transparencës zgjedhore. Pas vendimit për marrëdhënie te kushtëzuar me parlamentin, te majtët nuk përjashtojnë protestat popullore për te shtuar presionin ndaj qeverise. Gjate komunikimit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.362Z

Rama paraqet programin

Tiranë-Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka bërë të ditur para pak minutash programin e kësaj partie, me të cilin do të shkojë në zgjedhje. Sipas Ramës, programi është hartuar dhe asistuar deri në detaje nga ekspertë dhe intelektualë evropianë dhe amerikanë. “Qëllimi ynë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.479Z

Rama takon Parvanovin

Kryetari i Bashkise se Tiranes, Edi Rama, ka pritur ne diten e pare te vizites se tij ne vendin tone, Presidentin e Republikes se Bullgarise Georgi Parvanov. Pas fjaleve te mireseardhjes, Kryetari i Bashkise i ka dhuruar presidentit bullgar, nje nga simbolet me domethenese te kryeqytetit shqiptar, �

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.919Z

Rama Berisha vrau

Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama doli në një konferencë për shtyp pas mesnatës ku akuzoi kryeministrin Berisha për vrasjen e 3 demonstruesve gjatë protestave të ditës së djeshme. Rama, duke iu referuar videove në qarkullim n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.201Z

Edi Rama takon kryeprokuroren Ina Rama

Kreu i Partise Socialiste, Edi Rama ka zhvilluar nje takim me Prokuroren e Pergjithshme Ina Rama. Takimi i tyre vjen vetëm një ditë, pas padise se opozites ndaj kërcënimeve të bëra nga eksponenti i trafikut ndërkombëtar të drogës, Daut Kdriovski

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama