Rezultate te kerkimit per termin: +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.218Z

Rama i madh, Rama i vogël dhe punët e Dibrës

E mbylli me një batutë kryeministri Rama fjalimin e tij falenderues në Dibër. Rama tregon dhe një dialog që ka bërë me kandidatin socialist Muharrem Rama në mitingun përmbyllës të fushatës para zgjedhjeve të 11 shtatorit: Unë e ndjej që ti do fitosh por nuk e di a je mat mirë cfarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.233Z

Gara e garave: Rama kundër Blushit apo Rama kundër Ramës?

Nga Klementin Mile* Një zhvillim interesant në Partinë Socialiste është propozimi i Ramës për t'u votëbesuar me referendum nga anëtarësia socialiste si kryetar i partisë. Sipas fjalëve të deputetit Blushi, kjo nënkupton një garë të Ramës kundër vetes dhe prandaj është absurde.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.168Z

Ajala Rama Kryeminister

Ajala Rama Kryeminister E shtune 23 Shkurt 2013 0028 Ajala Rama KryeministerNje tjeter zyrtar i larte i socialisteve evropiane shpreh bindjen ne fitoren e opozites ne zgjedhjet e 23 qershorit dhe Edi Ramen si drejtuesin e ri te qeverise Gjate nje darke festive me rastin e zgjedhjes se Rame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.721Z

Ne dhe Rama

Transmetuar me 17032016 - 2259 Nga Edmond ArizajKetu ka humor qe mos ta prishim gojen ne mbremje pa fund Rama thone nuk i do mediat i ka inat mediat do tu mbylle gojen mediave etj si ketobr br Me falni po kur ka qene dita qe Rama k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.872Z

Rama ultimatum kryeministrit

Gjasht muajsh pas tragjedis s Grdecit, kreu socialist Edi Rama deklaroi se gjasht muaj pas ngjarjes, tragjedia vijon t jet ende e pazbuluar. Rama tha se populli krkon t dij kush qndron pas tragjedis s Grdecit dhe pas vrasjes s Kosta Trebicks. Shefi i opozits tha se ka pasur prpjekje nga qeveria pr t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.784Z

Rama përgjigje Nanos

Tiranë -Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka prezantuar sot listën e kandidatëve për deputetë, në zgjedhjet parlamentare të 28 qershorit. Në ambientet e jashtme të selisë së partisë, ku ishin të pranishëm edhe shumica e kandidatëve, Rama ka theksuar se do të jetë një kryemini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.064Z

Shpëtoni kryetarin Rama!

EDMOND TUPJA Ndërkohë që kryetari i Partisë Socialiste thërret, ushton e gjëmon “Shpëtoni Shqipërinë nga Berisha!”, ndërkohë që ai, në një letër të hapur drejtuar shqiptarëve të Republikës së Shqipërisë (sipas stilit të Partisë së Punës), i kërcënon duke kërc

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama