Rezultate te kerkimit per termin: +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.233Z

Gara e garave: Rama kundër Blushit apo Rama kundër Ramës?

Nga Klementin Mile* Një zhvillim interesant në Partinë Socialiste është propozimi i Ramës për t'u votëbesuar me referendum nga anëtarësia socialiste si kryetar i partisë. Sipas fjalëve të deputetit Blushi, kjo nënkupton një garë të Ramës kundër vetes dhe prandaj është absurde.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.168Z

Ajala Rama Kryeminister

Ajala Rama Kryeminister E shtune 23 Shkurt 2013 0028 Ajala Rama KryeministerNje tjeter zyrtar i larte i socialisteve evropiane shpreh bindjen ne fitoren e opozites ne zgjedhjet e 23 qershorit dhe Edi Ramen si drejtuesin e ri te qeverise Gjate nje darke festive me rastin e zgjedhjes se Rame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.721Z

Ne dhe Rama

Transmetuar me 17032016 - 2259 Nga Edmond ArizajKetu ka humor qe mos ta prishim gojen ne mbremje pa fund Rama thone nuk i do mediat i ka inat mediat do tu mbylle gojen mediave etj si ketobr br Me falni po kur ka qene dita qe Rama k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.872Z

Rama ultimatum kryeministrit

Gjasht muajsh pas tragjedis s Grdecit, kreu socialist Edi Rama deklaroi se gjasht muaj pas ngjarjes, tragjedia vijon t jet ende e pazbuluar. Rama tha se populli krkon t dij kush qndron pas tragjedis s Grdecit dhe pas vrasjes s Kosta Trebicks. Shefi i opozits tha se ka pasur prpjekje nga qeveria pr t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.784Z

Rama përgjigje Nanos

Tiranë -Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka prezantuar sot listën e kandidatëve për deputetë, në zgjedhjet parlamentare të 28 qershorit. Në ambientet e jashtme të selisë së partisë, ku ishin të pranishëm edhe shumica e kandidatëve, Rama ka theksuar se do të jetë një kryemini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.064Z

Shpëtoni kryetarin Rama!

EDMOND TUPJA Ndërkohë që kryetari i Partisë Socialiste thërret, ushton e gjëmon “Shpëtoni Shqipërinë nga Berisha!”, ndërkohë që ai, në një letër të hapur drejtuar shqiptarëve të Republikës së Shqipërisë (sipas stilit të Partisë së Punës), i kërcënon duke kërc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.168Z

'> Rama: Përshkallëzim qëndrimi

Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama, lajmëron përshkallëzim te qëndrimit opozitar ne kërkim te transparencës zgjedhore. Pas vendimit për marrëdhënie te kushtëzuar me parlamentin, te majtët nuk përjashtojnë protestat popullore për te shtuar presionin ndaj qeverise. Gjate komunikimit t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama