Rezultate te kerkimit per termin: +Rapsodi

Total: 198
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.429Z

Vdes rapsodi Vesel Berisha, dyshohet për vrasje (Video)

Rapsodi i njohur nga Vushtrria 74 vjecari Vesel Berisha, i njohur edhe si Vesel Skroma, është gjetur pa shenja jetë në banesën e tij. Policia po dyshon se ai u mbyt, andaj rastin e ka cilësuar si vrasje të rëndë, transmeton Klan Kosova. https://AdPlatfor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.952Z

Video: Ndocaj përshëndet Edi Ramën me këtë rapsodi

Deputeti i Partisë Socialiste Eduart Ndocaj, teksa ndodhet ende në Itali, nuk e ka humbur rastin pa e ironizuar qeverinë Rama nëpërmjet një kënge të rapsodëve të njohur, vëllezërit Lleshi. Si partiot që është, Ndocaj nuk i ndahet muzikës tradicionale kudo që ndodhet. "Ndocaj duke u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.484Z

Durrës, ankorohet pas 24 orësh në det trageti Rapsodi

Era e fortë dhe dallgët e detit kanë bërë që një traget me 131 pasagjerë në bord të rrijë në det për rreth 24 orë. Trageti "Rapsodi" i linjës Durrës-Bari është ankoruar sot në orën 08:30 në portin e Durrësit, pasi e kishte kaluar natën në gjirin e Kepit të Rodonit. Anko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.051Z

Rapsodi kosovar vret gruan, vajzën e më pas dhe veten

Rapsodi i njohur kosovar me banim në Gjermani, Sami Veseli, sipas raportimeve ka  vrarë bashkëshorten dhe vajzën e tij. Për arsye ende të panjohura, Veseli pasi u humbi jetën dy familjareve të tij, ka vrarë dhe veten, transmeton Klan Kosova. Lajmi për vrasjen e trefishtë, është bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.920Z

Rapsodi, këngë për Aziz Salihun

Në qendër të Prishtinës, në sheshin "Zahir Pajaziti", sot u zhvillua turneu ndërkombëtar në boks “Turqi faleminderit, ju duam”,  organizuar nga legjenda e boksit, Aziz Salihu. Organizatori i këtij turneu, përveç k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.936Z

Deputetët e rinj në komisione, rapsodi Ylli Shehu te Siguria Kombëtare

Ditën e sotme u regjistrua protesta e radhës e opozitës së bashkuar kundër qeverisë së kryeministrit Edi Rama, teksa në Kuvend u betuan 4 tradhtarë të LSI-së, të cilët zëvendësuan deputetët që lanë mandatet. Pasi bënë betimin, deputetët e rinj kanë marrë edhe detyrat e tyre n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.307Z

RAPSODI MAJEKRAHI PËR HESHTJEN

Sëmbimet apo ‘provokimet’, siç duan t’i quajnë psikologët, shpesh ndodhin për të parë nëse dikush reagon, nëse ky tru, kjo mendje, këta veshë që dëgjojnë e këta sy që shohin, janë gjallë e dinë të përgjigjen. Por ne prapë heshtim. Heshtjen kemi profesion. Jemi bij të rr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama