Rezultate te kerkimit per termin: +Rapsodi

Total: 198
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.952Z

Video: Ndocaj përshëndet Edi Ramën me këtë rapsodi

Deputeti i Partisë Socialiste Eduart Ndocaj, teksa ndodhet ende në Itali, nuk e ka humbur rastin pa e ironizuar qeverinë Rama nëpërmjet një kënge të rapsodëve të njohur, vëllezërit Lleshi. Si partiot që është, Ndocaj nuk i ndahet muzikës tradicionale kudo që ndodhet. "Ndocaj duke u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.484Z

Durrës, ankorohet pas 24 orësh në det trageti Rapsodi

Era e fortë dhe dallgët e detit kanë bërë që një traget me 131 pasagjerë në bord të rrijë në det për rreth 24 orë. Trageti "Rapsodi" i linjës Durrës-Bari është ankoruar sot në orën 08:30 në portin e Durrësit, pasi e kishte kaluar natën në gjirin e Kepit të Rodonit. Anko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.051Z

Rapsodi kosovar vret gruan, vajzën e më pas dhe veten

Rapsodi i njohur kosovar me banim në Gjermani, Sami Veseli, sipas raportimeve ka  vrarë bashkëshorten dhe vajzën e tij. Për arsye ende të panjohura, Veseli pasi u humbi jetën dy familjareve të tij, ka vrarë dhe veten, transmeton Klan Kosova. Lajmi për vrasjen e trefishtë, është bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.920Z

Rapsodi, këngë për Aziz Salihun

Në qendër të Prishtinës, në sheshin "Zahir Pajaziti", sot u zhvillua turneu ndërkombëtar në boks “Turqi faleminderit, ju duam”,  organizuar nga legjenda e boksit, Aziz Salihu. Organizatori i këtij turneu, përveç k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.936Z

Deputetët e rinj në komisione, rapsodi Ylli Shehu te Siguria Kombëtare

Ditën e sotme u regjistrua protesta e radhës e opozitës së bashkuar kundër qeverisë së kryeministrit Edi Rama, teksa në Kuvend u betuan 4 tradhtarë të LSI-së, të cilët zëvendësuan deputetët që lanë mandatet. Pasi bënë betimin, deputetët e rinj kanë marrë edhe detyrat e tyre n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.307Z

RAPSODI MAJEKRAHI PËR HESHTJEN

Sëmbimet apo ‘provokimet’, siç duan t’i quajnë psikologët, shpesh ndodhin për të parë nëse dikush reagon, nëse ky tru, kjo mendje, këta veshë që dëgjojnë e këta sy që shohin, janë gjallë e dinë të përgjigjen. Por ne prapë heshtim. Heshtjen kemi profesion. Jemi bij të rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.984Z

Gold Ag me armë në dorë i këndon Kosovës (Video)

Reperi Gold Ag ka bërë publike disa ditë më parë një video në rrjetin social Facebook, ku shihet të jetë në një odë por që nuk dihet se në cilin vend është. Në këtë video shihen disa miq të Gold Ag-u

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama