Rezultate te kerkimit per termin: +Reagimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.332Z

VIDEO/ Vajza e lë, reagimi i mashkullit është për tu çuditur!

Kjo video e xhiruar në qytetin Huaian në Kinë tregon momentin kur një vajzë i thotë të dashurit se do të ndahet nga ai. Reagimi i tij është…

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.651Z

Vajza lëpin bananen në sy të meshkujve, reagimi i tyre

Edhe sikur vetëm të ulej pranë një femër superseksi mashkulli do të ndjehej në siklet. Por imagjinojeni veten në një park kur ju jeni të ulur në një stol për të lexuar gazetën dhe një bukuroshe seksi ju vjen pranë, ju ulet ngjitur dhe nis të imitojë seks oral me një banane Si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.099Z

FOTOT/ Humor shqiptar me puçin në Turqi, dhe reagimi i liderëve

Në rrjetet sociale në Shqipëri kanë bërë humor me ngjarjen e Turqisë. Fotomontazhe të shumta kanë qarkulluar në rrjet ku bëhet ironi me ushtrinë shqiptare dhe krerët e vendit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.348Z

VIDEO/ Mashkulli i fut duart, reagimi i femrës është brilant!

Ata kanë ngelur të dy vetëm në ashensor. Janë një femër dhe një mashkull, të dy në moshë të rritur, por që nuk njihen mes tyre. Duke përfituar nga mungesa e njerëzve ai ka nisur ta ngacmojë. Djali e prek me dorë dhe vajza mundohet ta shmangë me lezet. Ai insiston por ajo arrin k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.734Z

VIDEO/ Reagimi i femrave kur prekin një tjetër femër poshtë (18+)

Pas eksperimenteve me homoseksualët, lesbiket, meshkujt hetero, vjen edhe eksperimenti i fundit social. Disa femra hetero prekin për herë të parë vaginën e një femre tjetër. Shihni reagimin e tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.078Z

VIDEO/ Pacienti përlotet nga dhimbja, reagimi i mjekut është i jashtëzakonshëm

Kjo video është xhiruar në një spital të Irakut. Një pacient që po kurohej nga një plagë e marrë në këmbë nis të përlotet dhe të ankohet nga dhimbjet. Mjeku për ta qetësuar i fut një shpullë, që natyrisht dha efektin e duhur…

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.514Z

VIDEO/ I fut duart vajzës në sy të prindërve, reagimi i tyre

Një djalë ka vendosur të bëjë një eksperiment social për të parë reagimin e familjarëve teksa puth një vajzë. Ai madje i fut edhe duart njërës prej vajzave në sy të prindërve. Reagimi i tyre është i pabesueshëm.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama