Rezultate te kerkimit per termin: +Reagimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.825Z

Arvizu: Shqiptarët votuan të gjithë, mësim i mirë si për fituesit edhe për humbësit

TIRANË- Kreu i prezencës së SHBA-së në vendin tonë, Aleksandër Arvizu shprehu sot përshtypjen që ai pati nga reagimi i popullit shqiptar në zgjedhjet e 23 qershorit, të cilët dolën dhe votuan të gjithë. Gjatë aktivitetit tradicional të përvitshëm për Festën e Pavarësisë së S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.056Z

23 qershor, Rama: Të shpëtojmë laureshat që këndojnë marritë e Saliut

TIRANË- Pas deklaratës së nënkryetares së Bashkisë, Jorida Tabaku, ka ardhur edhe reagimi i kryesocialistit Rama. Nga faqja e tij në rrjetin social Twitter, Rama është shprehur se pas 23 qershorit duhen shpëtuar edhe laureshat që këndo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.389Z

Vrasjet e ditëve të fundit, protestë kundër dhunës

“Ndal dhunën ndaj gruas”. Nën këtë moto pritet të zhvillohet ditën e sotme në mesditë një protestë përpara ministrisë së Drejtësisë. Protesta ëshhtë organizuar nga një grup të rinjsh në Tiranë. Në njoftimin për mediat, organizatorët thonë se kanë marrë shkak p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.943Z

Klinton reagon për Timoshenkon: Jam thellësisht e shqetësuar

Sekretarja Amerikane e Shtetit, Hilari Klinton, ka shprehur shqetësimin e thellë të saj dhe Shteteve të Bashkuara për trajtimin që i është bërë në burg ish-kryeministres së Ukrainës, Julia Timoshenko. Ajo po vuan dënimin e debatueshëm prej shtatë vitesh burg për keqpërdorim të det

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.683Z

Llalla urdhër nga Londra, grup hetimi për verifikimin e padisë ndaj Imamit

Tre ditë pas padisë së Ministres Kodheli për paraardhësin e saj Arben Imami ka ardhur edhe reagimi i parë i Prokurorisë së Përgjithshme. Nga Londra ku ndodhet në një aktivitet ndërkombëtar, kryeprokurori Adriatik Llalla ka urdhëruar ngritjen e një grupi prej 5 prokurorësh për të ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.686Z

Lumi Radika reagon Rama Nuk lejojme prekjen e interesit tone

Transmetuar me 20012014 - 1858 Kryeministri Edi Rama PUBLICITET Tirane 20 janar 2014 NOAal- Pas shqetesimit te ngritur ne media protestave te zhvilluara ne Tirane dhe ne Peshkopi si dhe kerkeses se grupit parlamentare te LSI per inter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.070Z

Medvedev Jo nenshtetesiseruse per serbet e Kosoves

Presidenti i Rusise Dmitry Medvedev e ka shqyrtuar kerkesen e serbeve te Kosoves per nenshtetesi ruse por sipas Ligjit per nenshtetesi te Rusise nuk mund tiu pergjigjet kerkeses se tyre.Medvev ka thene se Rusia do te dergoje te gjitha llojet e ndihmave per serbet ne veri te Kosoves.Reagimi nga Moska

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama