Rezultate te kerkimit per termin: +Reagimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.100Z

Hiqe burkinin, reagimi i britanikëve është befasues!

Foto 1 nga 6 Çështja shumë e përfolur e burkinit në Francë bëri xhiron e botës javën e kaluar pasi policia detyroi një grua që ta hiqte veshjen e saj. Por ju si do të vepronit në rast se do të ndodhte përpara jush? Tre aktorë vendosën të bënin një test, me njërin që u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.097Z

Dade: I drejte reagimi i Withers

Socialistet i meshojne qendrimit se kryeministri Sali Berisha ka gabuar rende ne cenimin e pavaresise se prokurorise. Ne koment te deklaratave te ambasadorit Withers, Sekretarja per Marredheniet Nderkombetare ne Partine Socialiste, Arta Dade, deklaron se reagimi i ambasadorit publikisht, ka qene e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.721Z

REAGIMI/ Saimir Tahiri refuzon dorëheqjen? Pret shkarkimin nga Rama

Saimir Tahiri ka reaguar më në fund, në lidhje me lajmin e dorëheqjes së tij si Ministër i Brendshëm. Tahiri thotë se deri tani, nuk ka dhënë dorëheqje, por dhe nuk i është kërkuar nga Kryeministri. Megjithatë, ai e le të kuptohet se kjo gjë do të ndodhë, pasi shprehet se PS d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.625Z

Reagimi grek per flamurin

E enjte 04 Tetor 2012 1331 UIncidenti me flamurinNje dite pas incidentit diplomatik me flamurin tone kombetar te vendosur koke poshte gjate vizites se ministrit te Jashtem ne Greqi Edmond Panariti vjen edhe reagimi i pales greke. Ministri i Jashtem grek Dimitris Avramopulos i ka telefonuar homol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.117Z

Reagimi i pakontrolluar turperon Zidane VIDEO

Nje rast i humbur per gol ka detyruar Zinedine Zidane te beje nje veprim qe u turperua ne mes te tifozeve ne Santiago Bernabeubr br Trajneri i Real Madridit ka reaguar ne menyre qesharake pas nje rasti te humbur te Karim Benzemabr br Reagimi i tij impulsiv dhe i pamenduar beri qe ne mes te stadi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.860Z

VIDEO/ Kap hajdutin në flagrancë, ja reagimi i tij i tërbuar

Kjo video është filmuar në Uidnes, Britani e Madhe. Një burrë pa një person që po i vidhte në furgonin e tij, teksa ishte brenda dyqanit. Ai doli jashtë me vrap duke e kapur në flagrancë. Reagimi i tij ishte mëse i pritshëm.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.160Z

VIDEO/ Nxjerrin gjoksin në publik, ja reagimi i kalimtarëve

Javët e kaluara ka pasur një debat të madh në botë por edhe në Shqipëri lidhur me të ushqyerit e bebeve në publik. Madje edhe rrjetet sociale kanë reaguar duke censuruar fotot e mamave që u jepnin gji fëmijëve dhe fotot i kanë postuar në rrjetet sociale. Por një eksperiment në Br

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama