Rezultate te kerkimit per termin: +Reagimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.117Z

Reagimi i pakontrolluar turperon Zidane VIDEO

Nje rast i humbur per gol ka detyruar Zinedine Zidane te beje nje veprim qe u turperua ne mes te tifozeve ne Santiago Bernabeubr br Trajneri i Real Madridit ka reaguar ne menyre qesharake pas nje rasti te humbur te Karim Benzemabr br Reagimi i tij impulsiv dhe i pamenduar beri qe ne mes te stadi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.860Z

VIDEO/ Kap hajdutin në flagrancë, ja reagimi i tij i tërbuar

Kjo video është filmuar në Uidnes, Britani e Madhe. Një burrë pa një person që po i vidhte në furgonin e tij, teksa ishte brenda dyqanit. Ai doli jashtë me vrap duke e kapur në flagrancë. Reagimi i tij ishte mëse i pritshëm.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.160Z

VIDEO/ Nxjerrin gjoksin në publik, ja reagimi i kalimtarëve

Javët e kaluara ka pasur një debat të madh në botë por edhe në Shqipëri lidhur me të ushqyerit e bebeve në publik. Madje edhe rrjetet sociale kanë reaguar duke censuruar fotot e mamave që u jepnin gji fëmijëve dhe fotot i kanë postuar në rrjetet sociale. Por një eksperiment në Br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.332Z

VIDEO/ Vajza e lë, reagimi i mashkullit është për tu çuditur!

Kjo video e xhiruar në qytetin Huaian në Kinë tregon momentin kur një vajzë i thotë të dashurit se do të ndahet nga ai. Reagimi i tij është…

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.651Z

Vajza lëpin bananen në sy të meshkujve, reagimi i tyre

Edhe sikur vetëm të ulej pranë një femër superseksi mashkulli do të ndjehej në siklet. Por imagjinojeni veten në një park kur ju jeni të ulur në një stol për të lexuar gazetën dhe një bukuroshe seksi ju vjen pranë, ju ulet ngjitur dhe nis të imitojë seks oral me një banane Si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.099Z

FOTOT/ Humor shqiptar me puçin në Turqi, dhe reagimi i liderëve

Në rrjetet sociale në Shqipëri kanë bërë humor me ngjarjen e Turqisë. Fotomontazhe të shumta kanë qarkulluar në rrjet ku bëhet ironi me ushtrinë shqiptare dhe krerët e vendit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.348Z

VIDEO/ Mashkulli i fut duart, reagimi i femrës është brilant!

Ata kanë ngelur të dy vetëm në ashensor. Janë një femër dhe një mashkull, të dy në moshë të rritur, por që nuk njihen mes tyre. Duke përfituar nga mungesa e njerëzve ai ka nisur ta ngacmojë. Djali e prek me dorë dhe vajza mundohet ta shmangë me lezet. Ai insiston por ajo arrin k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama