Rezultate te kerkimit per termin: +Real +Madridit

Total: 6523
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.321Z

Neymar, pranë Real Madridit

Nga Express më 14 qershor 2011 në ora 17:00 Neymar mund të bëhet shumë shpejt lojtar i ri i Real Madridit. Sipas Sky Sport 24, klubi mbretëror spanjoll i ka siguruar shërbimet e talentit brazilian të Santosit. Edhe mediat spanjolle e ato braziliane e kanë konfirmuar një gjë të till

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.079Z

Mourinho nuk e ndihmon imazhin e Real Madridit

Nga Express më 04 shkurt 2011 në ora 11:09 Ish presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon, ka thënë se Jose Mourinho është zgjedhje e gabuar për trajner të ekipit. Dyshimet rreth Mourinhos janë shfaqur pas humbjes së papritur në xhiron e kaluar në La Liga nga Osasuna me rezultat 1-0

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.023Z

Neymar nuk i duhet Real Madridit

Legjenda e Real Madridit Roberto Carlos insiston se skuadra madrilene nuk ka nevoje per yllin e Barcelones Neymarbr br Sulmuesi brazilian eshte i lidhur me kalimin ne Real Madrid por Carlos i cili tani eshte pjese e stafit te shtabit teknik te Los Blancos thote se Reali ka lojtare te medhenj dhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.621Z

Barcelona B, kundër Real Madridit në Superkupë

Të pakënaqur me vendimin për faljen e dënimit të Jose Mourinhos, grupi i tifozëve të Barcelonës “Fanatics Barca” ka kërkuar nga klubi që në ndeshjet e Superkupës së Spanjës kundër Real Madridit të luajë skuadra B, e cila garon në Segunda Division. “Real Madridi nuk e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.135Z

Zyrtare: Zinedine Zidane trajner i ri i Real Madridit

Zinedine Zidane do të jetë trajner i ri i Real Madridit. Lajmin e konfirmoi presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, në konferencë shtypi. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Zidane ka qenë duke drejtuar Real Madrid Castillan, skaudrën e dytë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.635Z

Aguero në "shënjestrën" e Real Madridit

Superylli i Atletico Madridit, Sergio 'Kun' Aguero, është shndëruar në njërin nga top-prioritet e Real Madridit për sezonin e ardhshëm. Sulmuesi argjentinas ka një kontratë prej 60 milionë eurosh, dhe siç raporton Marca, Real Madridi do të ishte i gatshëm të paguante çdo cent, për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.228Z

Portieri i Real Madridit ne Arsenal

Sipas raportimeve te ndryshme Arsenali thuhet se eshte duke kerkuar nje marreveshje me portierin e Real Madridit Keylos Navasbr br Reprezentuesi i Costa Ricas supozohet qe mund te transferohet nga Real Madridi ne Manchester United duke u shkembyer keshtu edhe me De Geanbr br Don Balon raporton q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama