Rezultate te kerkimit per termin: +Real +Madridit

Total: 6523
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.241Z

Forlan i ofrohet Real Madridit

Diego Forlan eshte emri qe mund te lakohet me shume ne merkaton e janarit. Sipas sportives spanjolle Marca uruguajani eshte ne shitje dhe i eshte ofruar Real Madridit.Cmimi i vendosur nga Atletico Madrid per sulmuesin eshte sa gjysma e vleres se tij 18 milione eurohellip dhe mbi te gjitha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.749Z

Barcelona, vetëm një trofe poshtë Real Madridit

Real Madrid vazhdon të jetë para Barcelonës përsa i përket titujve të fituar edhe pse në vitet e fundit ekipi blaugrana ka pasur sukses të madh. “Los Blancos” kanë 73 tituj, ndërsa katalanasit, pas fitores së të dielës në Botërorin e Klubeve, kanë arritur 72. Përsa i përket tit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.901Z

Stadiumi i Real Madridit nga xhami

Skuadra e njohur spanjolle e futbollit, Real Madrid është duke menduar rikonstruktimin e stadiumit të vet, Santiago Bernabeu. Lajmin e ka konfirmuar edhe presidenti i klubit, Florentino Perez, i cili e cilësoi at si stadium të ardhmërisë. "Duam të vendos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.332Z

Ibrahimoviç drejt Real Madridit?

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, raportohet se synon të sjellë ish-lojtarin e Barcelonës, Zlatan Ibrahimovic, në Santiago Bernabeu. El Mundo Deportivo shkruan se trajneri portugez është duke nxitur negociatat me suedezin dhe dëshiron ta sjellë lojtari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.691Z

Allegri refuzon stolin e Real Madridit

Juventusi, si pjesë e një skenari të dytë, mund të humbasë Massimiliano Allegri dhe duhet të kthehet në merkaton e trajnerëve me ngut. Por, momenti i dilemave zgjati shumë pak. Kaq pak ditë ishin të mjaftueshme për teknikun nga Livorno që të rinovojë dashurinë e tij për ngjyrat e J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.886Z

Kosovari Kabashi, i shënon Real Madridit (Foto)

Talenti me prejardhje nga Kosova, Arian Kabashi, ka arritur t’i shënoj gol skuadrës së të rinjve të Real Madridit. Kabashi që paraqitet të të rinjtë e Elfsborg, ka shënuar golin e vetëm për skuadrën e tij në humbjen 1:3 ndaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.996Z

Arturo Vidal: Ja si fitohet ndaj Real Madridit

Mesfushori i Bayern Mynihut Arturo Vidal duket se e ka gjetur çelësin e suksesit për ndeshjen ndaj Real Madrid-it në kuadër të çerekfinaleve të Ligës së Kampioneve. Titulli i radhës në Bundesliga është vetëm katër fitore larg për bavarezët. Për rrjedhojë kampionët në fuqi të G

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama