Rezultate te kerkimit per termin: +Real +Madridit

Total: 6523
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.996Z

Arturo Vidal: Ja si fitohet ndaj Real Madridit

Mesfushori i Bayern Mynihut Arturo Vidal duket se e ka gjetur çelësin e suksesit për ndeshjen ndaj Real Madrid-it në kuadër të çerekfinaleve të Ligës së Kampioneve. Titulli i radhës në Bundesliga është vetëm katër fitore larg për bavarezët. Për rrjedhojë kampionët në fuqi të G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.906Z

Vdes legjenda e Real Madridit (Foto)

Ignacio Zoco, një anëtar i yjeve të Real Madridit, kampion evropian në vitin 1966, vdiq të hënën në Madrid, siç raportohet nga klubi. Soku i lindur në qytetin Navarran në korrik 31, 1939, luajti për Madridin në mes të 1962 dhe 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.012Z

Real Madridi ja ndal hovin Atletiko Madridit

Klubi mbretëror Real Madrid ja ndal hovin fqinjit Atletiko Madrid , duke e mposhtur me rezultat të bindshë 3:0 , në kuadër të Kupës së Mbretit në Spanjë. Pas një ecurie pothuajse perfekte të Atletiko Madrid-it , klub ky i cili renditet n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.098Z

Ateltiko ofron 60 milione funte per yllin e Real Madridit

Ateltiko Madrid ka nevoje te madhe per nje sulmues cilesor pasi sezonin e kaluar u kushtoj me humbje ne Ligen e Kampioneve por edhe me largimin nga gara ne La Ligabr br Skuadra madrilene ka bere oferte 60 milione funte per sulmuesin e Real Madridit Alvaro Morata por qe eshte refuzuar menjehere shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.403Z

Benitez trajner i Real Madridit?

Rafael Benitez sipas të gjitha gjasave do të jetë trajner i ri i Real Madridit. Strategu i njohur spanjoll ka nisur kontaktet e para me Florentino Perez për të marrë drejtimin e Realit. Perez thuhet se po mendon lamtumirën e Ancelottit me Realin dhe se Benitez &eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.145Z

Benitez largon talentin e Real Madridit

Trajneri i ri i Realit të Madridit Rafa Benitez i ka treguar derën talentit të ri të "Merenguesve". Martin Odegaard do të largohet në merkaton e verës për t'u huazuar në një skuadër ku mund të aktivizohet më shumë. Ylli i ri norvegjez erdhi në Santiago Bernabeu gjatë merkatos së ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.826Z

Barazojne Juventus e Real i Madridit

var fbShare url httpvizionplusalbarazojne-juventus-e-real-i-madriditsize smallbrbrMbremja e dyte e ndeshjeve te katerta ne grupet e Champions League ka dhuruar emocione te medha dhe rezultate surprize Spikati me se shumti ndalesa e Juventusit ne fushen e vet ne barazimin 1-1 me Olimpik Lion Golin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama