Rezultate te kerkimit per termin: +Real +Madridit

Total: 6523
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.621Z

Barcelona B, kundër Real Madridit në Superkupë

Të pakënaqur me vendimin për faljen e dënimit të Jose Mourinhos, grupi i tifozëve të Barcelonës “Fanatics Barca” ka kërkuar nga klubi që në ndeshjet e Superkupës së Spanjës kundër Real Madridit të luajë skuadra B, e cila garon në Segunda Division. “Real Madridi nuk e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.135Z

Zyrtare: Zinedine Zidane trajner i ri i Real Madridit

Zinedine Zidane do të jetë trajner i ri i Real Madridit. Lajmin e konfirmoi presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, në konferencë shtypi. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Zidane ka qenë duke drejtuar Real Madrid Castillan, skaudrën e dytë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.635Z

Aguero në "shënjestrën" e Real Madridit

Superylli i Atletico Madridit, Sergio 'Kun' Aguero, është shndëruar në njërin nga top-prioritet e Real Madridit për sezonin e ardhshëm. Sulmuesi argjentinas ka një kontratë prej 60 milionë eurosh, dhe siç raporton Marca, Real Madridi do të ishte i gatshëm të paguante çdo cent, për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.228Z

Portieri i Real Madridit ne Arsenal

Sipas raportimeve te ndryshme Arsenali thuhet se eshte duke kerkuar nje marreveshje me portierin e Real Madridit Keylos Navasbr br Reprezentuesi i Costa Ricas supozohet qe mund te transferohet nga Real Madridi ne Manchester United duke u shkembyer keshtu edhe me De Geanbr br Don Balon raporton q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.790Z

Plani B i Real Madridit

Sipas gazetës AS, skuadra e Real Madridit është duke menduar për Ezequiel Garay, si zgjedhja e parë për të zëvendësuar Sergio Ramosin, që po spekulohet për një largim të mundshëm, në drejtim të Manchester United. Garay a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.558Z

Laporta: Barcelona para Real Madridit

Presidenti në largim i Barcelonës, Joan Laporta, beson se Blaugranët kanë epërsinë ndaj Real Madridit para sezonit të ri, duke thënë se talentët nga akademia e Barcelonës e kanë detyruar Realin të reagojë në tregun e transferimeve. "Barcelona është para konkurrentëve të saj në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.241Z

Forlan i ofrohet Real Madridit

Diego Forlan eshte emri qe mund te lakohet me shume ne merkaton e janarit. Sipas sportives spanjolle Marca uruguajani eshte ne shitje dhe i eshte ofruar Real Madridit.Cmimi i vendosur nga Atletico Madrid per sulmuesin eshte sa gjysma e vleres se tij 18 milione eurohellip dhe mbi te gjitha

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama