Rezultate te kerkimit per termin: +Real +Madridit

Total: 6523
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.635Z

Aguero në "shënjestrën" e Real Madridit

Superylli i Atletico Madridit, Sergio 'Kun' Aguero, është shndëruar në njërin nga top-prioritet e Real Madridit për sezonin e ardhshëm. Sulmuesi argjentinas ka një kontratë prej 60 milionë eurosh, dhe siç raporton Marca, Real Madridi do të ishte i gatshëm të paguante çdo cent, për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.228Z

Portieri i Real Madridit ne Arsenal

Sipas raportimeve te ndryshme Arsenali thuhet se eshte duke kerkuar nje marreveshje me portierin e Real Madridit Keylos Navasbr br Reprezentuesi i Costa Ricas supozohet qe mund te transferohet nga Real Madridi ne Manchester United duke u shkembyer keshtu edhe me De Geanbr br Don Balon raporton q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.790Z

Plani B i Real Madridit

Sipas gazetës AS, skuadra e Real Madridit është duke menduar për Ezequiel Garay, si zgjedhja e parë për të zëvendësuar Sergio Ramosin, që po spekulohet për një largim të mundshëm, në drejtim të Manchester United. Garay a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.558Z

Laporta: Barcelona para Real Madridit

Presidenti në largim i Barcelonës, Joan Laporta, beson se Blaugranët kanë epërsinë ndaj Real Madridit para sezonit të ri, duke thënë se talentët nga akademia e Barcelonës e kanë detyruar Realin të reagojë në tregun e transferimeve. "Barcelona është para konkurrentëve të saj në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.241Z

Forlan i ofrohet Real Madridit

Diego Forlan eshte emri qe mund te lakohet me shume ne merkaton e janarit. Sipas sportives spanjolle Marca uruguajani eshte ne shitje dhe i eshte ofruar Real Madridit.Cmimi i vendosur nga Atletico Madrid per sulmuesin eshte sa gjysma e vleres se tij 18 milione eurohellip dhe mbi te gjitha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.749Z

Barcelona, vetëm një trofe poshtë Real Madridit

Real Madrid vazhdon të jetë para Barcelonës përsa i përket titujve të fituar edhe pse në vitet e fundit ekipi blaugrana ka pasur sukses të madh. “Los Blancos” kanë 73 tituj, ndërsa katalanasit, pas fitores së të dielës në Botërorin e Klubeve, kanë arritur 72. Përsa i përket tit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.901Z

Stadiumi i Real Madridit nga xhami

Skuadra e njohur spanjolle e futbollit, Real Madrid është duke menduar rikonstruktimin e stadiumit të vet, Santiago Bernabeu. Lajmin e ka konfirmuar edhe presidenti i klubit, Florentino Perez, i cili e cilësoi at si stadium të ardhmërisë. "Duam të vendos

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama