Rezultate te kerkimit per termin: +Real +Madridit

Total: 6523
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.144Z

Real - Roma, natë emocionesh

Hapet sot ne mbremje, nata e dyte e eleminatoreve te Champions League. Gjithe sfidat Sfida mes Realit të Madridit dhe Romës pritet të dhurojë emocione të shumta në “Santiago Bernabeu”, që do të jetë me kapacitet të plotë, ku 80000 tifozë do të ndjekin nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.144Z

Bajern-Real, vjen ora e së vërtetës për gjigantët e futbollit europian

Finalja para finales përcakton sot favoritin për të fituar Ligën e Kampioneve Historia - Në 10 ndeshjet e luajtura në Mynih mes dy skuadrave, Bajerni ka fituar nëntë prej tyre, ndërsa një sfidë ka përfunduar në barazim Liga e Kampioneve do të mësojë sot emrin e finalistit të parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.390Z

Reali fiton Botërorin për Klube me tripletën e K.Ronaldos

  Tripletë për Cristiano Ronaldon dhe tripletë për Realin e Madridit. Kampionët e Europës fitojnë Botërorin e Klubeve pas finales drithëruese të Yokohamas ku Los Blancos vuajtën shumë për të thyer në kohën shtesë 4-2 Kashima Antlers. Vetëm Pele kishte arritur të shënonte tre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.354Z

Kaka jashtë skuadrës së Pellegrinit

Trajneri i Real Madridit, Manuel Pellegrini, ka bërë të ditur listën e plotë të skuadrës së tij, e cila do të luajë kundër Sporting Gijonit këtë fundjavë. Faqja zyrtare e Real Madridit njofton se për ndeshjen e të shtunës kiliani ka zgjedhur 17 lojtarë nga ekipi i parë dhe një n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.762Z

Ferguson: Merkato është çmendur, ne të arsyeshëm

Ferguson tha se kampionët e Premier Ligës do të vazhdojnë të operojnë “arsyeshëm” dhe do të përpiqn të mos i çojnë shpenzimet në nivelin e Real Madridit ose Mençester Sitit.Mançester Junajted, së fundi, i ka shitur Real Madridit Kristiano Ronaldon për një çmim rekord prej 80 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.163Z

Michel: Leon lojtar i Realit

Trajneri i Getafes, Michel, ka deklaruar se mesfushori i tij kryesor, Pedro Leon, i është shitur Realit dhe se tani është në dorën e Hose Mourinjos të vendosë fatin e futbollistit. Pavarësisht faktit që Pedro Leon ka shkuar për stërvitjet parasezonale me Getafen në Segovia, ekziston m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.858Z

Mancini: City do të bëhet klub si Reali

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, i është kundërpërgjigjur Jose Mourinhos, duke thënë se klubi i tij një ditë do të arrijë nivelin e Real Madridit, ndërsa plani është që kjo të ndodhë pas dhjetë vitesh.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama