Rezultate te kerkimit per termin: +Redaksia +Online

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.277Z

Express Online me probleme teknike

Nga Express më 15 mars 2011 në ora 18:49 Të nderuar lexues të Express Online, kërkojmë ndjesë që për disa minuta kemi qenë offline pasi kompania amerikane, e cila na ofron shërbimet e hostimit ka pasur probleme të përgjithshme që kanë afektuar një numër të caktuar të klientëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.069Z

Denoncime online për korrupsioninqytetarët: Na mohohet drejtësia

TIRANE- Problemet me drejtësinë, zvarritja e proceseve gjyqësore dhe rryshfetet për të fituar një të drejtë të mohuar mbeten ndër shqetësimet kryesore të qytetarëve. Në 10 ditë janë denoncuar mbi 60 raste konkrete në portalin e ministrisë së Drejtësisë, nga ku për 15 raste prit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.865Z

Kryeministri Rama, nesër në 12:00konferencë online në rrjetet sociale

Të tjera rreth shkrimit Ban ki Moon-Ramës:Luftoni korrupsionin #PyetEdiRamen September 30, 2013 TIRANE- Kryeministri Edi Rama ka njoftuar të gjithë miqtë e tij në rrjetet sociale për një konferencë online. Nesër në orën 12:00 të gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.962Z

Durrës, portal online përpromovimin e turizmit bregdetar

DURRES- Nëse një turist kërkon të vizitojë qytetin e Durrësit informacionet se çfarë ofron ky qytet bregdetar për të janë shumë të kufizuara. Përfaqësues të pushtetit vendor kanë ngritur shqetësimin se mungon marketingu për qytetet bregdetare në vend, sidomos gjatë sezonit veror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.579Z

Rasti i Sinanaj, 23 njësi hetimetransaksioneve bankare online

TIRANË - Transaksionet bankare të kryera nga vrasësi me pagesë Julian Sinanaj si dhe lufta ndaj krimit kibernetik kanë bërë që Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla të firmos urdhërin për ngritjen e 23 strukturave hetimore, pranw ccdo prokurorijw rrethi, qw do të merren me hetimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.753Z

Punësimi, Harito: Deri më tanijanë dorëzuar 8600 CV online

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/ Transparenca e konkurseve CV dërgohen në PS për punësim Rama për kritikët e punësimit online Aplikimet për punë në PS Rama: Tani aplikoni për punë TIRANE- Plot 8600 CV janë dorëzuar deri tani në adresën online që Partia Socialiste ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.160Z

Shfaqet sot “online”, RegjistriDixhital Noterial

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO TIRANË - Projekti i Regjistrit Dixhital Noterial ose “e-Noteria” shënoi përurimin e radhës nga Kryeministri Berisha, një investim në fushën dixhitale. Sistemi i Regjistrit Noterial Shqiptar është një financim i buxhetit të shtet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama