Rezultate te kerkimit per termin: +Redaksia +Online

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.219Z

Korçë, bashkëshortët gjendentë vrarë në rrugë, kapet autori

KORÇË - Gjenden kufomat e dy bashkëshortëve në fshatin Gjonomadh, në aksin rrugor Voskopojë-Korçë.Kufomat janë gjetur rreth orës 19:30 nga kalimtarë të rastit në anë të rrugës.Sipas policisë, kufomat iu përkasin bashkëshortëve Belimon dhe Daniela Meçollari, të cilët janë vra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.634Z

Berat, fasadat e pallateve të vjetraBanorët:Imazh negativ për qytetin

Të tjera rreth shkrimit VD BERAT- Ndonëse Berati është pjesë e UNESKOS, shumë lagje në qytet lënë për të dëshiruar. Prej 20 vitesh nuk është vënë re asnjë ndërhyrje në fasadat e pallateve, gjë që krijon një imazh negativ në s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.859Z

Tiranë, maskat thyejnë e grabisindyqanin, marrin 10 i-phone

TIRANE- Një grabitje me maska ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet. Tre persona të maskuar kanë grabitur një dyqan celularësh në kryqëzimin e “Vasil Shantos” në Tiranë. Grabitja e dyqanit ka ndodhur rreth orës 05:00 të mëngjesit, ndërsa policia ka mbërritur menjëhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.754Z

Vlorë, sekuestrohet një gomonedroge, u gjet e braktisur në Gjipe

Të tjera rreth shkrimit FOTO VLORË - Policia e Vlorës ka sekuestruar një gomone që dyshohet se, përdorej nga trafikantët për transportimin e lëndëve narkotike. Sipas policisë së Vlorës, mjeti lundrues u gjet i braktisur në vendin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.521Z

Arrestohet 27-vjeçari nga Vlorafalsifikonte pasaporta dhe viza

DURRËS- Falsifikonte letërnjoftime, pasaporta dhe viza, gjë që e çoi në prangat e policisë.27-vjeçari Dorian Zejno është arrestuar dje në Durrës.Shërbimet e Policisë Kufitare e kanë kapur Zejnon paraditen e djeshme, 30 Janar 2014, ndërkohë që Gjykata e Shkallës së Parë, Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.647Z

Shkëmbinjtë sa një banesë rrokullisennga kodra, shkatërrojnë fermën

Të tjera rreth shkrimit FOTO ITALI - Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur tre ditë më parë në një provincë të Italisë.Tre shkëmbinjë me përmasat e një banese janë shkëpu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.515Z

Rihapet sistemi on-line i Tatimevenë hetim ish-shefi i IT-së

Të tjera rreth shkrimit Zhdukja e të dhënave,Riska shpjegime TIRANË - Rihapet sot sistemi on-line i Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve. Nga sot, mund të kryhen gjithë veprimet në Tatime me rrugë elektronike.Ndërkohë që, sistemi k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama