Rezultate te kerkimit per termin: +Redaksia +Online

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.962Z

Durrës, portal online përpromovimin e turizmit bregdetar

DURRES- Nëse një turist kërkon të vizitojë qytetin e Durrësit informacionet se çfarë ofron ky qytet bregdetar për të janë shumë të kufizuara. Përfaqësues të pushtetit vendor kanë ngritur shqetësimin se mungon marketingu për qytetet bregdetare në vend, sidomos gjatë sezonit veror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.579Z

Rasti i Sinanaj, 23 njësi hetimetransaksioneve bankare online

TIRANË - Transaksionet bankare të kryera nga vrasësi me pagesë Julian Sinanaj si dhe lufta ndaj krimit kibernetik kanë bërë që Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla të firmos urdhërin për ngritjen e 23 strukturave hetimore, pranw ccdo prokurorijw rrethi, qw do të merren me hetimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.753Z

Punësimi, Harito: Deri më tanijanë dorëzuar 8600 CV online

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/ Transparenca e konkurseve CV dërgohen në PS për punësim Rama për kritikët e punësimit online Aplikimet për punë në PS Rama: Tani aplikoni për punë TIRANE- Plot 8600 CV janë dorëzuar deri tani në adresën online që Partia Socialiste ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.160Z

Shfaqet sot “online”, RegjistriDixhital Noterial

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO TIRANË - Projekti i Regjistrit Dixhital Noterial ose “e-Noteria” shënoi përurimin e radhës nga Kryeministri Berisha, një investim në fushën dixhitale. Sistemi i Regjistrit Noterial Shqiptar është një financim i buxhetit të shtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.572Z

Propozimi, Mësim online në shkollat e mesme

Gazeta ShqipMësuesja ideatore: Duhen fonde. MASH: Do dembeloseshin nxënësit Praktika e mësimit tradicional, ajo që njihet botërisht në historinë njerëzore, do të shoqërohet nga një formë e re komunikimi në raportin mësues-nxënës. Ora klasike, kur mësuesi shpjegon mësimin për 45 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.344Z

Tregu i zi online, në internet gjen lehtë vrasës me pagesë

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO TIRANE - Prej kohësh në Shqipëri është aktiv tregu i zi online, ndërsa kontrolli ndaj tij thuajse është inekzistent. Në një intervistë për A1Report Arben Dervishi ekspert i rrjeteve online thotë se ky treg ofron shit-blerje të drogave, ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.735Z

Beqaj: Regjistra elektronikë nëspitale, nga shtatori receta online

KORCE - Krijimi i regjistrave elektronikë për spitalet do të ndihmojë në përmirësimin e cilësisë së ofrimit të shërbimit për pacientët dhe mënyrën e menaxhimit. Këtë e ka shprehur ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj nga Korça, ku ndodhet në kuadër të projektit të USAID për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama