Rezultate te kerkimit per termin: +Redaksia

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.997Z

Enciklopedia maqedonase, zgjidhet redaksia e re

Kryesia e Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Maqedonisë në seancën e sotme mori vendim për zgjedhjen e redaksisë së re për korrigjimin e enciklopedisë, në të cilën do të marrin pjesë edhe përfaqësues të etnive dhe komuniteteve tjera jo maqedonase. Gjithashtu Kryesia e Akademisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.146Z

Redaksia që nuk ekziston më

Betejat kulturore të zhvilluara me anë të humorit. Ata vranë një mënyrë të menduari. Charlie Hebdo. Kati i poshtëm i redaksisë së gazetës, gjendet tek nr.10 në rrugën "Nicolas-Appert", një aks i ngushtë dhe i shkurtër në distriktin e XI të Parisit, vetëm pak hapa larg nga Basti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.325Z

Redaksia e Informacionit TV Klan nderohet me cmim

0 Zyra per Mbrojtjen e Kosumatorit i ka dhene cmimin Redaksia e vitit e lajmeve per konsumatorin departa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.473Z

Shkup, shkarkohet redaksia e “Enciklopedisë Maqedonase”

Në votimin e organizuar nga kjo akademi, u vendos me 45 vota pro, një kundër dhe dy abstenime, që për një muaj të formohet redaksia e re, e cila do të vendosë shfrytëzimin ose jo të teksteve ekzistuese. Ndërkohë, Akademia maqedonase e Shkencave dhe Arteve deklaroi se distancohej nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.635Z

Redaksia e NOA bashkohet me dhimbjen për ndarjen nga jeta të publicistit Dervishi

Redaksia e Agjencisë Kombëtare të Lajmeve NOA, ndan me familjarët, miqtë, të afërmit dhe kolegët e të ndjerit Teki Dervishi, dhimbjen për ndarjen nga jeta të publicistit të mirënjohur. Redaksia e NOA vlerëson se humbja e Dervishit është një humbje e rëndë për publicistikën shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.176Z

Hidhet në erë redaksia e gazetës pro ISIS në Stamboll, një i vdekur

Redaksia e gazetës "Adimlar" në kryeqytetin turk të Stambollit është sulmuar dje me një bombë. Si pasojë e shpërthimit ka humbur jetën një gazetar dhe janë plagosur tre të tjerë. Gazeta është e njohur për qendrimet e saj pro grupimit terrorist ISIS. Shpërthimi me eksploziv ndodhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.338Z

Sulm terrorist edhe në Gjermani: Digjet redaksia e një gazete (Video)

Redaksia e së përditshmes gjermane, Hamburger Morgenpost në Hamburg, e cila ka publikuar karikaturat e profetit Muhamed të marra nga revista franceze Charlie Hebdo, të dielën është sulmuar me gurë dhe është djegur. “Dritarët e Hambur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama