Rezultate te kerkimit per termin: +Redaksia

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.642Z

Kryetari Bushati mbledh Kongresin e Demokristianëve Zef Bushati Redaksia

Kryesia e Partisë Aleanca Demokristiane zhvilloi në selinë e kësaj partie mbledhjen e zgjeruar me kryetarët e degëve nën drejtimin e Kryetarit Zef Bushati. Në rendin e ditës Anëtarët e Kryesisë diskutuan gjerësisht rreth rezultateve të arritura nga ADK në zgjedhjet për Pushtetin Lok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.758Z

Sulmohet redaksia e një gazete në SHBA, 4 të vdekur e 20 të plagosur (Video)

Redaksia e gazetës Capital Gazette në Annapolis, kryeqyteti i Merilendit është mbuluar nga gjaku, pas një sulmi që sipas Fox News ka shkaktuar 4 viktima dhe 20 të plagosur. Sipas autoriteteve lokale, agresori është vënë në pranga. Ai ka shkrepur armën mbi njerëz të shumtë që ndodhes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.589Z

Saktësim dhe falënderim nga redaksia e "Shekulli-Kontakt"

Saktësojmë se shkrimi mbi Pemën e Krishtlindjeve të Manhatanit botuar numrin e së enjtes në "Shekulli-Kontakt" me titullin redaksional "Historia e pemës festive më të famshme në botë", është dërguar në redaksi nga dy lexues, z.Arben Poroçani dhe znj.Kozeta Zylo. I falënderojm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.882Z

Reporterët pa Kufinj: "Të hapet redaksia e gazetës "Tema"

Organizata e Reportereve pa Kufinj ka dënuar aksionin e policisë të datës nëntë janar, ku u nxorrën nga zyrat e tyre stafi i gazetës "Tema", pavarësisht se ekzistonte një urdhër gjykate që autorizonte gazetën të vazhdonte punën aty."Ne këshillojmë Ministrin Bujar Nish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.332Z

Gazetarët e “TemA”-s, si del në treg gazeta pas dëbimit nga redaksia

Nga Besian Ajazi, NEWS 24 Gazetarët e gazetës “TemA” dhe botuesi i saj, Mero Baze, janë ndaluar këto ditë nga dhjetëra forca policore të hyjnë në ambientet e redaksisë, me pretendimin se ndërtesa e gazetës ndodhet pranë një objekti shtetëror, i klasifikuar si i një rëndësie të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.762Z

Sandri kënaqet me vjershën për qeverinë e IntegrimitNga Antena brenda familjesSandrit iu rikthye dje humori i prishur. Një letër nga populli, e ardhur te redaksia e “Antenës”, kërkonte që ajo të botohej e plotë te rubrika e Sandrit. S’u mor vesh se s

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri kënaqet me vjershën për qeverinë e IntegrimitNga Antena brenda familjesSandrit iu rikthye dje humori i prishur. Një letër nga populli, e ardhur te redaksia e “Antenës”, kërkonte që ajo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.852Z

Tiranë, makina përplas motorin,në gjendje të rëndë drejtuesi motorit

TIRANE- Një aksident ka ndodhur në orët e vona të së hënes pranë shkollës ‘Kushtrimi I Lirisë’ në kryeqytet. Një makinë tip 'mini kuper' me targa AA 323 DZ është përplasur me një motor.Si pasojë e perplasjes ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit Ersion Gjini i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama