Rezultate te kerkimit per termin: +Redaksia

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.521Z

Arrestohet 27-vjeçari nga Vlorafalsifikonte pasaporta dhe viza

DURRËS- Falsifikonte letërnjoftime, pasaporta dhe viza, gjë që e çoi në prangat e policisë.27-vjeçari Dorian Zejno është arrestuar dje në Durrës.Shërbimet e Policisë Kufitare e kanë kapur Zejnon paraditen e djeshme, 30 Janar 2014, ndërkohë që Gjykata e Shkallës së Parë, Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.647Z

Shkëmbinjtë sa një banesë rrokullisennga kodra, shkatërrojnë fermën

Të tjera rreth shkrimit FOTO ITALI - Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur tre ditë më parë në një provincë të Italisë.Tre shkëmbinjë me përmasat e një banese janë shkëpu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.515Z

Rihapet sistemi on-line i Tatimevenë hetim ish-shefi i IT-së

Të tjera rreth shkrimit Zhdukja e të dhënave,Riska shpjegime TIRANË - Rihapet sot sistemi on-line i Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve. Nga sot, mund të kryhen gjithë veprimet në Tatime me rrugë elektronike.Ndërkohë që, sistemi k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.521Z

Durrës, mashtruan 100 vetë përpunësim jashtë, 2 në pranga

DURRËS – Mashtronin qytetarët për punësim jashtë shtetit, por sot kanë rënë në pranga. Luan Bytyçi, 42 vjeç dhe Baki Myrtollari, 52 vjeç akuzohen se kanë mashtruar 100 vetë, me kontrata të falsifikuara për punësim në Rusi, Turqi, Holandë nëpërmjet agjencisë ATB, ku Byty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.657Z

Gjirokastër, goditi me motrën 20herë me thikë kunatin,arrestohet

FIER – Arrestohet nga policia i shpalluri në kërkim Aleksandër Ahmetaj, i cili bashkë me të motrën kanë qëlluar njëzet herë me thikë bashkëshortin e kësaj të fundit, Saimir Xhaferaj. Saimiri, 33 vjeç, banues në Grizë të Patosit, për pasojë është në gjendje të rëndë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.685Z

Tiranë, ndalohet një i kërkuarInterpol Roma, mbante 3 emra

TIRANE- Një shtetas shqiptar i kërkuar nga Interpol Roma është arrëstuar mbrëmjen e sotme në Rinas. I arrestuari akuzohet për pjesëmarrje në organizata kriminale, ndërsa mësohet se përdoret tre emra të ndryshëm, Grei, Emiljan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.934Z

Komisioni i Ligjeve, Çuçi:Buxheti më i lartë, rritje me 16 %

TIRANE- Komisioni i Ligjeve shqyrton sot dy dekretet e Presidentit të Republikës Bujar Nishani për Gjykatën e Lartë. Pas depozitimit të këtyre dy dekreteve, deputeti Fatmir Xhafaj ka hapur shqyrtimin e tyre.Në këtë komision është i pranish&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama