Rezultate te kerkimit per termin: +Reflektim

Total: 4513
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.732Z

Kukës, Rama propozon Muçmatën, Dogjani: Prisja reflektim

TIRANË – Prokurori Vexhi Muçmata pritet të jetë kandidati i PS-së në Kukës dhe të prezantohet së shpejti nga Kryetari i Partisë Socialiste. Por, deputeti i qarkut të Kukësit, Asllan Dogjani, ka vazhduar të prezantojë në shtyp,shqetësimet e socialistëve të Kukësit, të ngrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.608Z

Katër gjëra si reflektim modest

Nga Erjon Braçe   Katër gjëra si reflektim modest ndaj asaj qe po lexoj; E para, dje ne mbledhjen e grupit, as eshte kerkuar llogari, as eshte ngritur akuze, as eshte folur per tradhti. Kolegu Kokedhima ka kerkuar te sqarohet se, perse eshte njoftuar me vonese-sipas tij, mbi angazhimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.732Z

Kryepeshkopi Anastas: Paqe e reflektim

Mengjesin e sotem jane zhvilluar ne kishat ortodokse meshat e shenjta te Krishtlindjeve. Besimtaret ortodokse por edhe te githe shqiptaret kane degjuar edhe urimin e Kryepeshkopit te Tiranes Durresit dhe Gjithe Shqiperise, hiresia e tij, Anastas. Ne mesazhin e tij te urimit, kryepeshkopi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.030Z

Keqpërdorimi i Lëvizjes së Dhjetorit dhe 20 shkurti si reflektim

Nga Blerta Xhaci* Tingujt e këngës wind of change (era e ndryshimit) ndiheshin ethshëm në Shqipërinë e ditëve të shkurtit 1991, që shoqëronin rënien e diktaturës në njërën anë dhe sillnin ndjenjën e lirisë në anën tjetër. Kjo ndjenjë lirie kaplonte pjesën më energjike të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.302Z

Buxheti, Vasili: Ka vend për reflektim në disa fusha

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka dhënë sugjerimet për rishikimin e buxhetit të vitit 2016, i cili u miratua mbrëmë një seancë maratonë. Vasili tha se miratimi i buxhetit është një tregues i qartë i qëndrueshmëri politike në vend. Gjithashtu ai shtoi se duhet t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.331Z

Prisnim reflektim

Kryetarja e Grupit Socialist: Kryetarja e Kuvendit, Topalli ka shkelur Kushtetutën. Po vlerësojmë mocionin për shkarkim Mosreflektimi nga kryetarja e Kuvendit lidhur me çështjen e emërimit të anëtarëve të Gjykatës së Lartë, mund t’i kushtojë asaj kërkes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.017Z

Pashkët/ Politika uron për më shumë siguri, dashuri dhe reflektim

Politika uron besimtarët e krishterë, ortodokës dhe katolikë,për festën e Pashkëve. Pas vizitave të bëra me këtë rast në kishën ortodokse dhe katolike, përfaqësues të politikës kanë shmangur komentet e ditës duke shprehur mesazhin për më shumë dashuri, reflektim. Krytari i K

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama