Rezultate te kerkimit per termin: +Reflektim

Total: 4513
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.331Z

Prisnim reflektim

Kryetarja e Grupit Socialist: Kryetarja e Kuvendit, Topalli ka shkelur Kushtetutën. Po vlerësojmë mocionin për shkarkim Mosreflektimi nga kryetarja e Kuvendit lidhur me çështjen e emërimit të anëtarëve të Gjykatës së Lartë, mund t’i kushtojë asaj kërkes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.017Z

Pashkët/ Politika uron për më shumë siguri, dashuri dhe reflektim

Politika uron besimtarët e krishterë, ortodokës dhe katolikë,për festën e Pashkëve. Pas vizitave të bëra me këtë rast në kishën ortodokse dhe katolike, përfaqësues të politikës kanë shmangur komentet e ditës duke shprehur mesazhin për më shumë dashuri, reflektim. Krytari i K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.956Z

100-vjetori i Drejtësisë, Halimi: Reflektim për zhvillimet në sistem

Gazeta ShqipJavën e ardhshme do të kremtohet 100 vjetori i drejtësisë dhe sipas kreut të dikasterit të ministrisë së Drejtësisë, Eduard Halimi këto ditë duhet të shërbejnë për të reflektuar mbi zhvillimet, progresin dhe sfidat me të cilat duhet të përballet sistemi i drejtësisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.443Z

Kriza? Është momenti për reflektim

“Mjaft!” Lëvizja “Mjaft!” ka konstatuar se pjesa më e rëndësishme e institucioneve qeverisëse të vendit kanë reshtur së funksionuari. “Parlamenti shqiptar, nga ngrehina më e lartë e përfaqësimit të qytetarëve, është shndërruar në një klub privat të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.817Z

Konferenca e PS, Tabaku: Reflektim pa mea culpa i Ramës

TIRANË- Nënkryetarja e Bashkisë, Jorida Tabaku ka reaguar sot në lidhje me konferencën e organizuar nga Partia Socialiste, “Shqipëria e gjeneratës së re”, e cila nisi sot. Sipas nënkryetares Tabaku, kjo konferencë ishte një refl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.524Z

Burg për shpifjen, Meta: Do ketë reflektim, ne kemi mbështetur dekriminalizimin

Kryetari I Parlamentit Ilir Meta e quan keqkuptim intepretimin në media të nenit për dënimin me burg të shpifjes. “Jam në dijeni të këtij debati, besojs e ka një keqkuptim të kësaj iniciative dhe të mënyrës si ka funksionuar formulimi, besoj se ky keqkuptim do të zgjidhet do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.714Z

Ftesa e Metes per Bashen Peleshi Shpresojme reflektim nga PD

Transmetuar me 10062016 - 2059 ZvKryeministri Niko Peleshi ka komentuar ftesen qe kryetari i Kuvendit Ilir Meta i ka bere kryetarit te Partise Demokratike Lulzim Basha per tu takuar deri te henen per te rene dakord per reformen ne dr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama