Rezultate te kerkimit per termin: +Reno +Albania

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.688Z

Ja dokumentet e partneritetit mes kunatit të Bashës dhe Teqes

Dionis Teqja dhe Erion Isufi, kunati i Lulëzim Bashës, janë ortakë në bizneset e tyre tek Megatek dhe Reno Albania në QTU në Tiranë, ndërkohë që thuajse komandojnë çdo biznes të ri në Bashkinë e Tiranës. Pas marrjes së Bashkisë nga Basha, ata kanë organizuar bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.688Z

Thellohet skandali i përpunimit të mbeturinave

Gazeta ShqipAkuzat Fakte të reja nxjerrin kunatin e kryebashkiakut të lidhur me pronarin e kompanisë Këshilltarët e PS: Fabrika, me njerëzit e Bashës Skandali i plehrave në Tiranë thellohet dhe më shumë në kuadër të përfshirjes së kunatit të kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Lul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.104Z

Zhbllokimi i pasurive të Isufit, asnjë reagim nga prokuroria për dëmshpërblim

Një ditë pas heqjes së sekuestros nga pronat e Erion Isufit, nga ana e prokurorisë së Tiranës nuk ka pasur asnjë reagim lidhur me dëmshpërblimin e këtij shtetasi për dëmin e shkaktuar. Për 10 ditë, për dy nga pronat ku ortakë janë shtetasit Erion Isufi dhe Denis Teqja, kanë qenë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.032Z

Prokuroria: Bllokim pronave të Fazlliç

 Fatos Mahmutaj Hipotekat, Doganat, Tatimet, Qendra Kombëtare e Regjistrimeve dhe Agjencia e Prokurimeve Publike janë pesë institucionet shtetërore, krahas 19 bankave që funksionojnë në vend, të cilat duhet t’i kthejnë përgjigje Prokurorisë së kryeqytetit për pasuritë e bizn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.048Z

Dosja "Fazliç", pronat gati për në gjykatë

Asgjë nuk i ka ndaluar prokurorët e Tiranës për të vazhduar analizat e dosjes "Fazliç", e cila, për t‘u ruajtur nga dekonspirimi, është mbyllur në një kasafortë. Deklaratat politike dhe sulmet institucionale të anëtarëve të Këshillit të Ministrave ndaj organit të Prokurorisë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.359Z

Padia e Fazlliç: Prokuroria ngatërroi emërtimet e kompanive të sekuestruara

 TIRANE - Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar sekuestron e dy kompanive me përfaqësues ligjor, biznesmenin serbo-boshnjak Damir Fazlliç, pa u njohur më parë me dokumentet ligjore të Qendrës Kombëtare të Regjistrimit të Shoqërive Tregtare. Një fakt i tillë i konsideruar si abs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.075Z

Fazliç i "varfër", 6 mijë euro në bankat shqiptare

Serbo-boshnjaku Damir Fazliç rezulton i "varfër". Të paktën kjo është përgjigjja zyrtare e deritanishme e bankave të nivelit të dytë. Në shkresat e mbërritura në Prokurorinë e Tiranës, thuhet se serbo-boshnjaku ka një llogari bankare sa një qytetar i thjeshtë shqiptar. Të gjendur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama