Rezultate te kerkimit per termin: +Rexhep +Tajip +Erdogan

Total: 489
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.209Z

Rama uron Erdogan: Zhvillim partneritetit strategjik mes dy vendeve (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama uron Rexhep Tajip Erdogan me rastin e fitores në zgjedhjet Presidenciale në Turqi. Urova telefonikisht Presidentin Erdogan për zgjedhjen e tij dhe folëm për zhvillimin e mëtejshëm të partneritetit strategjik mes dy vendeve, shkruan Rama në një postim në rrjetin so

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.661Z

Përgjimi i Erdogan, në Stamboll dhe Ankara shpërthejnë protestat

ANKARA - Në Stamboll dhe Ankara kanë shpërthyer protestat, pas publikimit të disa regjistrimeve ku pretendohet se kryeministri turk Rexhep Taip Erdogan udhëzon djalin e tij, Bilal, që të fshehë milionat, pasi hetuesit mund t’ia gjurmojnë pasurit&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.172Z

A e provokoi Edi Ramë ‘vëllain’ Erdogan me këtë fotografi?!

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama e ka publikuar një fotografi interesante në llogarinë e tij në Facebook nga pritja e sotme e presidentit turk, Tajip Rexhep Erdogan. Në foto duket ai dhe Erdogan, derisa në prapavijë portreti i Ismail Qemaili, babait t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.940Z

Berisha - Erdogan: “Faleminderit për investimet turke në Shqipëri”

Autori i Lajmit: red.Gjatë qëndrimit në Stamboll, Kryeministri zhvilloi një takim me homologun turk, Rexhep Tajip Erdogan. Të dy kryeministrat vlerësuan marrëdhëniet e shkëlqyera që ekzistojnë midis dy qeverive dhe dy vendeve tona. Kryeministri Erdogan i rikonfirmoi edhe një herë kryemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.655Z

Erdogan dënon sërish protestat

Kryeministri turk Rexhep Tajip Erdogan ka dënuar sërish protestuesit anti-qeveritarë, duke i quajtur “plaçkitës” dhe i bëri thirrje mbështetësve që t’ua “mësojnë protestuesve një leksion” gjatë zgjedhjev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.141Z

Fushata kundër Erdogan në rrugë dhe internet

Fushata për votën kundër në referendumin kushtetues të Turqisë që rrit kompetencat e presidentit Erdogan po zhvillohet në rrjete sociale me këngë, apo art në rrugë. Pra interneti dhe rruga janë mënyrat e vetme që drejtuesit e kësaj fushate mund të shprehin mesazhin e tyre, teksa aku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.672Z

Erdogan: Nuk mbështesim Al Kaidën

Turqia nuk është duke ofruar strehim apo mbështetje për al-Kaedën, apo grupet e lidhura me Al Kaidën në Siri. Këto komente i bëri kryeministri turk Rexhep Tajip Erdogan, ku përveç tjerash tha se do të vazhdojë që ta përjas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama