Rezultate te kerkimit per termin: +Rexhepi

Total: 4878
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.598Z

Prokuroria: Rexhepi abuzoi me detyrn

Ka përfunduar seanca dëgjimore për caktimin e masës së paraburgimit ndaj Guvernatorit të Bankës Qendrore të Kosovës, Hashim Rexhepi. Avokati i zotit Rexhepi, Ramë Gashi tha për Top Channel nëpërmjet telefonit se Prokurori Prokurorisë Speciale të Kosovës Nazmi Mustafi pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.559Z

Rexhepi, optimist për Presidentin

Nga Express më 03 prill 2011 në ora 18:07 Ministri i Punëve të Brendshme Bajram Rexhepi, ka thënë për mediat serbe se Kuvendi i Kosovës, sipas të gjitha gjasave, gjatë javës së ardhshme sërish do të zgjedhë Presidentin. “Opozita duhet të tregojë konstruktivitet dhe nuk mun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.965Z

Rexhepi: Ndërkombëtarët po më përgjojnë

PRISHTINE- Jo çdo gjë në Kosovë shkon mirë me ndërkombëtarët. Në situata të ndjeshme, thuhet se përzihen edhe në mënyrat që nuk lejohen, e për më tepër dëmtojnë kosovarët. Nuk është Wikileaks, por kësaj radhe është ministri i Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi që ka z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.134Z

Rexhepi: Plani brenda realitetit

Kryetari i Komunes se Mitrovices, Bajram Rexhepi ka deklaruar se plani per vendosjen e misionit EULEX ne Kosove, duhet te pranoje realitetin e krijuar ne terren. Ai ka thene se, perkunder mendimeve qe mund t'i kene ne Nju Jork, por edhe ne Bruksel, nje plan i tille nuk mund te implementohet pa pelqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.534Z

Rikthehet Fatmir Rexhepi

Ish-ministri i Punëve të Brendshme, Fatmir Rexhepi, ka arritur të fitojë një ulëse në Parlametin e Kosovës dhe ti rikthehet skenës politike pas një kohe të gjatë. Ai në zgjedhjet e 8 qershorit ka arritur të fitoj gjithësej 85

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.950Z

Rexhepi testohet në Everton

Lum Rexhepi ka mundësin ta bëjë një hap të madh në karrierë. Mbrojtësi kosovar i ekipit finlandez Honka, gjatë këtij muaji do të provohet te skuadra nga Premierliga angleze Everton. “Klubi nga Premierliga, Evrton, i ka bërë ftesë talentit Lum Rexhepi të testohet në këtë klub n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.411Z

Rexhepi thotë se u keqinterpretua

Ministri i Brendshëm i Kosovës, Bajram Rexhepi, ka kritikuar subjektet politike në Maqedoni, se, siç ka thënë ai, kanë keqinterpretuar deklaratën e tij në lidhje me vrasjen e katër personave nga autoritetet maqedonase. “Unë zbatoj politikë shtetërore. Unë jam përfaqësues i shtetit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama