Rezultate te kerkimit per termin: +Rexhepi

Total: 4878
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.134Z

Rexhepi: Plani brenda realitetit

Kryetari i Komunes se Mitrovices, Bajram Rexhepi ka deklaruar se plani per vendosjen e misionit EULEX ne Kosove, duhet te pranoje realitetin e krijuar ne terren. Ai ka thene se, perkunder mendimeve qe mund t'i kene ne Nju Jork, por edhe ne Bruksel, nje plan i tille nuk mund te implementohet pa pelqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.534Z

Rikthehet Fatmir Rexhepi

Ish-ministri i Punëve të Brendshme, Fatmir Rexhepi, ka arritur të fitojë një ulëse në Parlametin e Kosovës dhe ti rikthehet skenës politike pas një kohe të gjatë. Ai në zgjedhjet e 8 qershorit ka arritur të fitoj gjithësej 85

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.950Z

Rexhepi testohet në Everton

Lum Rexhepi ka mundësin ta bëjë një hap të madh në karrierë. Mbrojtësi kosovar i ekipit finlandez Honka, gjatë këtij muaji do të provohet te skuadra nga Premierliga angleze Everton. “Klubi nga Premierliga, Evrton, i ka bërë ftesë talentit Lum Rexhepi të testohet në këtë klub n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.411Z

Rexhepi thotë se u keqinterpretua

Ministri i Brendshëm i Kosovës, Bajram Rexhepi, ka kritikuar subjektet politike në Maqedoni, se, siç ka thënë ai, kanë keqinterpretuar deklaratën e tij në lidhje me vrasjen e katër personave nga autoritetet maqedonase. “Unë zbatoj politikë shtetërore. Unë jam përfaqësues i shtetit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.071Z

Rexhepi: Plan kundër zgjedhjeve serbe

Bajram Rexhepi Ministri i Brendshëm i Kosovës, Bajram Rexhepi ka deklaruar se Policia e Kosovës është duke e përgatitur planin operativ për të penguar organizimin dhe mbajtjen e zgjedhjeve lokale serbe në territorin e vendit tonë. Ministri Rexhepi ka thënë se do të ftohen edhe EULEX-i,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.846Z

Rexhepi Shqiperia natyrore nje iluzion

Ministri i Brendshem kosovar Bajram Rexhepi e ka perjashtuar mundesine e bashkimit te Shqiperise me Kosoven. Ne nje interviste per agjencine serbe FoNet nenkryetari i PDK-se eshte shprehur se ideja mbi Shqiperine natyrore nuk eshte nje opsion por nje iluzion i partive te vogla. Kete treg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.313Z

Rexhepi nuk pranon rezultatet

Kandidati i Koalicionit LDK-AAK-LDD, Fatmir Rexhepi, ka thënë të dielën se mbeten prapa qëndrimit të tyre për rivotim dhe se procesi i rinumërimit të votave, sipas tij, ishte antikushtetues. Sipas tij, koalicioni vazhdon të qëndrojë fuqishëm prapa qëndrimit për të mos e njohur rezul

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama