Rezultate te kerkimit per termin: +Ridvan +Bode

Total: 5366
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.841Z

Ridvan Bode: Nuk besoj se do shkohet në raundin e katërt

Share Ministri i Financave, Ridvan Bode, duke folur për ABC News, ka shprehur besimin se presidenti do të zgjidhet brenda tre raundeve. Besoj dhe është e mundshme që të miratojmë me opozitën një president jashtë politikës. Tek e fundit opozita nuk mund të shkojë më tej se kaq. Nuk ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.353Z

Ridvan Bode: Shqipëria nuk ka nevojë për një tjetër Sali Berishë

Share Nuk dihet nëse e ka thënë padashje apo e ka pasur seriozisht, por gjatë seancës së sotme plenare, Ridvan Bode është shprehur se Shqipërisë nuk i duhet një tjetër Sali Berishë. Teksa ka qenë duke replikuar me deputetin Erion Braçe për taksat dhe TVSH-në,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.218Z

SKANDALI/ Si i ka trukuar ndeshjet e Skënderbeut, Ridvan Bode

Në raportin e UEFA-s për trukimet e ndeshjeve të Skënderbeut, që përbëjnë një skandal, përmendet edhe emri i Ridvan Bodes. Sipas raportit, ish-ministri Bode ka ndërhyrë ose ka influencuar në ndeshjet që Skënderbeu ka luajtur me Dinamon e Tiranës. Këtë, sipas raportit e ka konfir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.500Z

Në kulmin e krizës, Ridvan Bode shpenzon 900 mijë dollarë për rikonstruksion zyrash

Edhe pse situata ekonomike është e mjerueshme, ministri i Financave, Ridvan Bode, po përgatit një tender me vlerë mbi 900 mijë dollarë për rikonstruksionin e zyrave të ministrisë. Lajmin e bën të ditur e përditshmja Shqip, që shkruan se në vitin 2012, Bode ka shpenzua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.471Z

Metamorfoza agro-politike e sanxhakbeut Ridvan Bode

Nga Azgan Haklaj Gjithmonë duke marrë shkas nga 23 qershori 2013, kjo ditë e mbështjellë si nga dhimbja revoltuese e demokratëve shqiptarë po aq dhe nga velloja misterioze e rezultatit, hapur, drejtpërdrejt, sinqerisht e pa droje i jam qasur një analize publike. Natyrisht pozicioni kritik m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.085Z

FOTO LAJM/ Ridvan Bode parkon makinën e tij super luksoze në korsinë e autobusit

Kjo është një pamje që shihet shpesh me makinat e deputetëve shqiptarë. Ish-ministri i Financave, Ridvan Bode, është fotografuar duke shkelur rregullat e qarkullimit rrugor. Deputeti demokrat e ka parkuar makinën e vet luksoze në korsinë e autobusit. Fotot janë publikuar në disa rrje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.078Z

Shpërdorimi i panevojshëm i ministrave si Ridvan Bode

Nga Mero BazeKryeministri, Sali Berisha, po shpërdoron autoritetet më të besueshme të qeverisë në beteja banale publike që shkatërrojnë imazhin e tyre. Strategjia e zhurmimit të debatit publik dhe unifikimi i zërave, përfshi dhe zërave autoritarë të PD, në tema minore dhe shpeshherë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama