Rezultate te kerkimit per termin: +Ridvan +Bode

Total: 5366
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.500Z

Në kulmin e krizës, Ridvan Bode shpenzon 900 mijë dollarë për rikonstruksion zyrash

Edhe pse situata ekonomike është e mjerueshme, ministri i Financave, Ridvan Bode, po përgatit një tender me vlerë mbi 900 mijë dollarë për rikonstruksionin e zyrave të ministrisë. Lajmin e bën të ditur e përditshmja Shqip, që shkruan se në vitin 2012, Bode ka shpenzua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.471Z

Metamorfoza agro-politike e sanxhakbeut Ridvan Bode

Nga Azgan Haklaj Gjithmonë duke marrë shkas nga 23 qershori 2013, kjo ditë e mbështjellë si nga dhimbja revoltuese e demokratëve shqiptarë po aq dhe nga velloja misterioze e rezultatit, hapur, drejtpërdrejt, sinqerisht e pa droje i jam qasur një analize publike. Natyrisht pozicioni kritik m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.085Z

FOTO LAJM/ Ridvan Bode parkon makinën e tij super luksoze në korsinë e autobusit

Kjo është një pamje që shihet shpesh me makinat e deputetëve shqiptarë. Ish-ministri i Financave, Ridvan Bode, është fotografuar duke shkelur rregullat e qarkullimit rrugor. Deputeti demokrat e ka parkuar makinën e vet luksoze në korsinë e autobusit. Fotot janë publikuar në disa rrje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.078Z

Shpërdorimi i panevojshëm i ministrave si Ridvan Bode

Nga Mero BazeKryeministri, Sali Berisha, po shpërdoron autoritetet më të besueshme të qeverisë në beteja banale publike që shkatërrojnë imazhin e tyre. Strategjia e zhurmimit të debatit publik dhe unifikimi i zërave, përfshi dhe zërave autoritarë të PD, në tema minore dhe shpeshherë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.187Z

Ngushëllime për familjen / Ndërron jetë bashkëshortja e ministrit Ridvan Bode

 Humb jetën në moshë të re Eglantina Bode, bashkëshortja e ministrit të Financave Ridvan Bode. Pas një sëmundjeje të gjatë zonja Bode është shuar ditën e djeshme. Stafi i Gazetës “Panorama” gjen rastin t’i shprehë ngushëllimet familjes së ministrit për humbje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.340Z

Ridvan Bode: Tre ditë përpara 21 janarit u kthyen paratë e pastruara në Australi

Share Ministri i Financave, Ridvan Bode, duke diskutuar në Kuvend dje për ligjin për pastrimin e parave, ka aluduar se më 21 janar 2011 janë përdorur para të pastruara më parë në Australi. Bode tha se dosjen e kanë dorëzuar në prokurori. Ndodhi 21 janari dhe ne ju njoftuam që tre dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.002Z

Ridvan Bode zyrtarizon lidhjen me një pedagoge Juridiku

Historia e tyre e dashurisë, nuk është aspak e panjohur në rrethin e të djathtëve. Ata janë shfaqur publikisht shpesh e më shpesh krah njëri-tjetrit, ndërsa janë parë gjithashtu edhe në ambiente të ndryshme të kryeqytetit, në restorante dhe bare, ku kanë rënë në sy dhe kanë tër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama