Rezultate te kerkimit per termin: +Rinasi

Total: 882
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.400Z

Tani nga Rinasi edhe

 Udhëtimeve nga Rinasi, dje iu shtua edhe linja e Kretës. Sipas njoftimit nga aeroporti, dje në orën 15:30 Kompania greke ajrore “Sky Express Airlines” u ul për herë të parë në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës (TIA) duke iu shtuar kështu listës së kompanive të tje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.166Z

Operacion Rinasi 1, arrestohen pesë persona

Policia e Tirans ka arrestuar pes shtetas, mes t cilve dy doganier dhe dy tregtar konfeksionesh gjat nj operacioni te koduar Rinasi 1. Sipas policis pas nj hetimi dhe prgjimi 3 mujor, u vrtetua se n bashkpunim m njeri–tjetrin t arrestuarit i kalonin mallrat pa dogan me qllim prfi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.328Z

Rinasi Monopoli i qiellit

Që prej vitit 2004, më saktë prej 11 nëntorit të atij viti, qeveria shqiptare e kohës formuloi së bashku me një kompani koncesionare, Tirana Airport Partners, një marrëveshje për ndërtimin dhe menaxhimin e aeroportit të ardhshëm ndërkombëtar të Rinasit. Pak muaj më pas, më 23 p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.800Z

VIDEOT/ Nga Rinasi, në hotel, serbët dokumentojnë udhëtimin dhe si u pritën nga shqiptarët

Serbët janë kujdesur që të filmojnë çdo gjë gjatë udhëtimit të tyre në Tiranë, për të dokumentuar ndonjë incident të mundshëm. Ata kanë filmuar nga zbritjen e ekipit në Rinas, deri në akomodimin në hotel. Veçanërisht ata janë kujdesur që të filmojnë reagimet e tifozëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.197Z

Hiri vullkanik, Rinasi i bllokuar

Vetëm fluturimet për në Stamboll dhe Athinë janë rikonfirmuar gjatë së dielës në aeroportin e Rinasit, ndërsa fluturimet në të paktën 10 destinacione të tjera kanë vazhduar të jenë të anuluar. Fluturimi drejt Romës, ka qënë në diskutim, por që në përfundim nuk ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.737Z

RINASI, BAROMETRI I DËSHTIMIT TË TURIZMIT SHQIPTAR

Petrit Kuçana Një takim për një çaj anglez  në House of Lords, organizuar nga Dhoma e tregtisë Shqiptaro-Britanike nën mbështetjen e mikut të madh të shqiptarëve Lordit Watson,  u duk si kurorëzim i evenimentit të përvitshëm; prezantimi i Shqipërisë në panairin botëror të turi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.747Z

Rinasi, barometri i dështimit të turizmit shqiptar

Nga Petrit Kuçana Një takim për një çaj anglez në House of Lords, organizuar nga Dhoma e tregtisë Shqiptaro-Britanike nën mbështetjen e mikut të madh të shqiptarëve Lordit Watson, u duk si kurorëzim i evenimentit të përvitshëm; prezantimi i Shqipërisë në panairin botëror të turi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama