Rezultate te kerkimit per termin: +Rinasi

Total: 882
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.800Z

VIDEOT/ Nga Rinasi, në hotel, serbët dokumentojnë udhëtimin dhe si u pritën nga shqiptarët

Serbët janë kujdesur që të filmojnë çdo gjë gjatë udhëtimit të tyre në Tiranë, për të dokumentuar ndonjë incident të mundshëm. Ata kanë filmuar nga zbritjen e ekipit në Rinas, deri në akomodimin në hotel. Veçanërisht ata janë kujdesur që të filmojnë reagimet e tifozëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.197Z

Hiri vullkanik, Rinasi i bllokuar

Vetëm fluturimet për në Stamboll dhe Athinë janë rikonfirmuar gjatë së dielës në aeroportin e Rinasit, ndërsa fluturimet në të paktën 10 destinacione të tjera kanë vazhduar të jenë të anuluar. Fluturimi drejt Romës, ka qënë në diskutim, por që në përfundim nuk ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.737Z

RINASI, BAROMETRI I DËSHTIMIT TË TURIZMIT SHQIPTAR

Petrit Kuçana Një takim për një çaj anglez  në House of Lords, organizuar nga Dhoma e tregtisë Shqiptaro-Britanike nën mbështetjen e mikut të madh të shqiptarëve Lordit Watson,  u duk si kurorëzim i evenimentit të përvitshëm; prezantimi i Shqipërisë në panairin botëror të turi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.747Z

Rinasi, barometri i dështimit të turizmit shqiptar

Nga Petrit Kuçana Një takim për një çaj anglez në House of Lords, organizuar nga Dhoma e tregtisë Shqiptaro-Britanike nën mbështetjen e mikut të madh të shqiptarëve Lordit Watson, u duk si kurorëzim i evenimentit të përvitshëm; prezantimi i Shqipërisë në panairin botëror të turi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.878Z

Rinasi i rikthehet normalitetit, fluturime në të gjitha destinacionet

TIRANE- Rinas, fluturime në të gjitha destinacionet Ora: 22:22- I rikthehet normalitetit Aeroportit Ndërkombëtar të Rinasit. Sipas njoftimit më të fundit nga ky aeroport bëhet i ditur se nga Rinasi në orët e mbrëmjes është nisur edhe avioni në drejtim të Londrës. Më herët gjatë di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.259Z

Arratiset nga Rinasi i dënuari për vrasje në tentativë, sapo ishte ekstraduar nga Franca

Një person i dënuar për tentativë vrasjeje, ka arritur që tu shpëtojë policisë së Rinasit. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë dhe ai është Arnold Canameti. Mësohet se ky person ishte ekstraduar nga Franca, për shkak se ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, pas dënimit të tij në mung

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.079Z

Kodheli: Rinasi vijë kufitare, smund ti lihet privatit

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli priti sot gazetarët për një bashkëbisedim në lidhje me çështjet që pritet të diskutohen në Samitin e NATO që do të zhvillohet në Varshavë në datat 8 - 9 korrik. Fillimisht ministrja Kodheli theksoi se Samiti i NATO zhvillohet ne një moment kur për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama