Rezultate te kerkimit per termin: +Rinis

Total: 4570
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.776Z

Lazarat, në fshat rinis jeta normale

Fundjavën e parë të rifillimit të jetës si një fshat i zakonshëm, në rrugë duken pak njerëz. Rrugicat ende janë të zbrazëta dhe forcat speciale nuk i kanë braktisur pozicionet në pikat më dominuese. Shtëpitë filluan të pupullohen në orët e para të mëngjesit dhe gratë po ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.934Z

Rinis konflikti Liban-Izrael

Bejrut - Rinis konflikti midis Libanit dhe Izraelit. Libani ka hedhur gjashtë raketa në drejtim të territorit izraelit duke shkaktuar kështu plagosjen e një gruaje. Sipas ushtrisë libanezë, kanë qenë izraelitët që kanë nxitur kundërpërgjigjen e tyre, pasi më parë ata hoshën në Jug

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.058Z

Greqi rinis sherbimi postar

Rinis sherbimi postar ne Greqi pas perfundimit te bllokimit te tij prej 48 ore nga ana e autoriteteve greke pas zbulimit te nje disa pakove-bombe adresuar ne nje sere kancelarish europiane. Pakot bombe ishin adresuar ndaj ambasadave perendimore ne Athine si dhe ndaj disa qeverive europian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.737Z

Pallati i Rinisë drejt falimentimit (Dokument)

Pas dy aktgjykimeve të cilat u kanë dhënë të drejt ankuesve, Pallati i Rinisë shkon drejt falimentimit, pasi që Përmbaruesi Privat ka kërkuar nga Pallati dërgimin e të dhënave e me këtë edhe konfiskimin e pasurisë. Indeksonli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.670Z

Hagë, rinis sot gjykimi ndaj Mlladiç

Rinis sot në Gjykatën e Hagës gjykimi për krime lufte ndaj ish-liderit ushtarak të serbëve në Bosnjë, Ratko Mlladiç.   Ish-kreu ushtarak i serbëve të Bosnjes dhe i akuzuari kryesor në Hagë për masakrën e Srebrenic&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.621Z

Hage, rinis procesi ndaj Karaxhic

Ka rinisur mengjesin e sotem ne Gjykaten Nderkombetare te Hages, procesi ndaj ish liderit te serbeve te Bosnjes, Radovan Karaxhic. Hage, rinis procesi ndaj KaraxhicIsh lideri i serbeve te Bosnjes, para gjykatesveIsh drejtuesi i larte politik akuzohet per ekzekutimin e qindra civileve mys

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.586Z

PS rinis turin e protestave

Partia Socialiste rinis turin e protestave gjate muajit shkurt. Edhe pse ne ditet e fundit flitet per takimin mes dy lidereve ne Presidence, per t’i dhene fund krizes, selia roze, ashtu sikunder ka deklaruar me pare edhe vete kryetari i saj, do t’u rikthehet protestave deri n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama