Rezultate te kerkimit per termin: +Rinis

Total: 4570
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.586Z

PS rinis turin e protestave

Partia Socialiste rinis turin e protestave gjate muajit shkurt. Edhe pse ne ditet e fundit flitet per takimin mes dy lidereve ne Presidence, per t’i dhene fund krizes, selia roze, ashtu sikunder ka deklaruar me pare edhe vete kryetari i saj, do t’u rikthehet protestave deri n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.073Z

Zona D, rinis puna në minierë

Hysen LikdishaBulqizë Më në fund pas gati një viti, ka rinisur puna në galeritë e Zonës D të minierës. Puna në këto galeri është ndërprerë që nga korriku i vitit të kaluar kur 80 minatorët që punonin në të, iu bashkëngjitën grevës së përgjithshme të zhvilluar në minierën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.948Z

Marcelo Lipi rinis nga Kina

Rinis nga Kina aventura në pankinë e teknikut të mirënjohur italian, Marcelo Lipi. Ish trajneri i kombëtares italiane të futbollit, Kampione e Botës në vitin 2006, mbërriti në Canton, mbrëmjen e së mërkurës, për t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.039Z

Ballshi rinis prodhimin e karburanteve me naftë vendase

Rafineria Rinis prodhimi i karburanteve me naftën vendase. Mësohet se një kontratë e përkohshme mundëson rinisjen e rafinerisë së Ballshit për të testuar aftësinë komerciale të sistemit të përpunimit të naftës. Rafineria gjendet nën pronësi të një grupi nga Azerbajxhani. Kurse f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.759Z

Tiger Woods rinis stervitjen pas skandalit

Tiger Woods rinis nje jete te dyte, larg fames se dikurshme dhe historive roze me shume femra. Pas rehabilitimit ne klinike, ndjeses publike dhe rikthimit ne familje, “Tigri” i golfit kerkon te rigjeje qetesine ne ate qe di te beje me mire, fushat e blerta te golfit. Sipas re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.189Z

Kujtohet sot 8 dhjetori, dita kombëtare e rinisë

TIRANË- Kujtohet sot 8 dhjetori, e njohur si dita kombëtare e rinisë në kujtim të lëvizjes studentore të vitit 1990. Më 8 dhjetor 1990, një grup studentësh e pedagogësh të Universiteteve të Tiranës, banorë të qytetit "St

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.386Z

FOTOT/ Çudia: Përfundon shkollën si mashkull, e rinis në shtator si femër!

Një ngjarjë që ka lënë gojëhapur gjtihë shokët e tij të shkollës dhe shumë njerëz që e njihnin. Një djalosh nga Middlesbrough ka përfunduar shkollën në qershor si mashkull por në shtator është kthyer si femër. Tyler Kelly, 14 vjeç kishte kohë që kishte kuptuar se ishte nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama