Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Total: 220
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.720Z

Kerkesa e anglezit Robin Arnold i denuar per pedofili ne Shqiperi

Anglezi Robin Arnold, i dënuar nga Gjykata me 17 vjet burg për akuzën e “marrëdhënieve seksuale me të mitur” kërkon nga togat e zeza të dërgohet në vendin e tij për të vuajtur dënimin e mbetur.  Kërkesa e të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.939Z

Arnold dhe Kristodulu: Na lironi, mbaruan afatet e gjykimit

Dy shtetasit britanikë, Robin Arnold dhe Dino Kristodulu, që akuzohen për marrëdhënie homoseksuale me dhunë ndaj të miturve, kanë kërkuar në seancën e djeshme gjyqësore lirimin nga burgu, pasi kanë mbaruar afatet e hetimit. Procedimi penal ndaj tyre ka filluar tre vjet më parë, përka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.640Z

Christodoulou dhe Arnold mohojnë akuzat

Dy britanikët e akuzuar për pedofili dhe të ekstraduar tre ditë më parë për t‘u gjykuar në Shqipëri, kanë mohuar akuzat e ngritura ndaj tyre duke pretenduar se nuk kanë kryer asnjë krim ndaj fëmijëve të qendrës "Fëmijët e tij". Ata janë paraqitur dje në gjykatën e shkallës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.904Z

Brown: Christodolulo dhe Arnold abuzuan seksualisht me të miturit

• TIRANE – John David Brown, ish-drejtori i qendrës “Fëmijët e tij”, i akuzuar për pedofili akuzoi dje si autorë të marrëdhënieve seksuale me të miturit dy miqtë e tij Robin James Arnold dhe Dino Christodolulo.Deklarata “bombë” u bë nga vetë i pandehuri, i c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.265Z

"Fëmijët e tij", i mituri: Dy anglezët më përdhunonin

Një dëshmi rrëqethëse është dëgjuar dje në seancën gjyqësore ndaj dy shtetasve anglezë, Robin Arnold dhe Dino Kristodulu, që akuzohen për marrëdhënie homoseksuale me dhunë ndaj të miturve. I mituri me inicialet G.B., i cili kishte ardhur nga SHBA-ja për të dëshmuar, i tregoi gjyk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.585Z

Gjyqi, 35 vjet burg për dy pedofilët

TIRANE-Mbyllet procesi gjyqësor për skandalin seksual me të miturit në qendrën "Fëmijët e tij" në Tiranë. Dy britanikët, Dino Kristodulu dhe Robin Arnold u cilësuan fajtorë nga gjykata për abuzime seksuale dhe homoseksuale me të miturit që strehoheshin në qendrën e cilësu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.420Z

Abuzimet me të miturit, britaniku kërkon pafajësi

Autori i Lajmit: red.Robin Arnold, i akuzuar për pedofili kërkon me zë të lartë liri para trupit gjykues, duke u shprehur se veprat e tij të mira nuk mund t i shpërblehen me burg. Çështja e fëmijëve të dhunuar në qendrën fëmijët e tij, është mbyllur me këtë thirrje për të lë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama