Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Total: 220
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.806Z

Zhduket fëmija i Qendrës, nuk vjen në seancë për të dëshmuar

Tiranë - Një nga fëmijët që pretendohet se është abuzuar me të në qendrën që administrohej nga anglezët rezulton i zhdukur. Fakti u bë i ditur dje gjatë seancës së radhës në procesin që po zhvillohet në Gjykatën e Tiranës ndaj Robin Arnoldit dhe Dino Kristodulus. Burime pranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.251Z

"Seksi oral qe me detyronin ne jetimore"

Tirane- Nje femije i mitur ka treguar dje per 4 ore me radhe, sesi per nje periudhe te gjate kohore, eshte detyruar te kryeje seks oral me nje prej drejtuesve te qendres "Femijet e tij". Gazmend B. aktualisht 17-vjec ka treguar dje para Gjykates se Tiranes, se ishte kercenuar me pare qe te mos trego

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.641Z

39 vite burg dy pedofilëve anglezë

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 39 vite burg dy shtetasit britanikë, Robin Arnold dhe Dino Kristodulu, që akuzohen për marrëdhënie homoseksuale me dhunë ndaj të miturve. Sipas vendimit të djeshëm, togat e zeza kanë dënuar me 22 vjet burg Kristodulu dhe 17 vjet burg Arnold. Si provë krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.687Z

Procesi për shtetasit e huaj, të miturit rrëfejnë abuzimin

Tiranë - Të miturit kanë drejtuar dje gishtin e fajësisë drejt shtetasit të huaj, Dino Arnold. Gjatë seancës së radhës, ku janë të pandehur Dino Kristodulu dhe Robin Arnold, nuk munguan akuzat e të miturve për abuzim seksual me ta. Seanca zhvillohet me dyer të mbyllura dhe të mituri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.526Z

Pretenca, 39 vjet burg pedofileve angleze

Tirane- Akuza kerkon 39 vjet per dy anglezet e akuzuar per marredhenie homoseksuale me te mitur. Gjykata e Tiranes ka vendosur te denoje Robin Arnold dhe Dino Kristodoulu, ish drejtuesit e qendres "Femijet e tij", te cilet jane shpallur fajtor nga ana e prokurorise per vepren e kryer prej tyre. Prok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.002Z

Procesi ndaj David Brown, me dyer të mbyllura

Mosha e dëshmitarëve që do të paraqiten në procesin ndaj shtetasit britanik David Brown e ka detyruar gjykatën që të marrë vendim për t‘i kryer të gjitha seancat e këtij gjyqi me dyer të mbyllura. Dje, në Gjykatën e Shkallës së Parë në kryeqytet është zhvilluar seanca gjyqëso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.603Z

Dënohen me 35 vite burg dy pedofilët anglezë

Gjykata: Arnold dhe Kristodulu, të padëshirueshëm. Britanikët vetëquhen të pafajshëm dhe “shërbëtorë të Zotit” Dy pedofilët britanikë, që abuzuan me të miturit e qendrës bamirëse, “Fëmijët e Tij”, janë dënuar dje nga Gjykata e Tiranës me 35 vite burg. G

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama