Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Total: 220
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.687Z

Procesi për shtetasit e huaj, të miturit rrëfejnë abuzimin

Tiranë - Të miturit kanë drejtuar dje gishtin e fajësisë drejt shtetasit të huaj, Dino Arnold. Gjatë seancës së radhës, ku janë të pandehur Dino Kristodulu dhe Robin Arnold, nuk munguan akuzat e të miturve për abuzim seksual me ta. Seanca zhvillohet me dyer të mbyllura dhe të mituri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.526Z

Pretenca, 39 vjet burg pedofileve angleze

Tirane- Akuza kerkon 39 vjet per dy anglezet e akuzuar per marredhenie homoseksuale me te mitur. Gjykata e Tiranes ka vendosur te denoje Robin Arnold dhe Dino Kristodoulu, ish drejtuesit e qendres "Femijet e tij", te cilet jane shpallur fajtor nga ana e prokurorise per vepren e kryer prej tyre. Prok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.002Z

Procesi ndaj David Brown, me dyer të mbyllura

Mosha e dëshmitarëve që do të paraqiten në procesin ndaj shtetasit britanik David Brown e ka detyruar gjykatën që të marrë vendim për t‘i kryer të gjitha seancat e këtij gjyqi me dyer të mbyllura. Dje, në Gjykatën e Shkallës së Parë në kryeqytet është zhvilluar seanca gjyqëso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.603Z

Dënohen me 35 vite burg dy pedofilët anglezë

Gjykata: Arnold dhe Kristodulu, të padëshirueshëm. Britanikët vetëquhen të pafajshëm dhe “shërbëtorë të Zotit” Dy pedofilët britanikë, që abuzuan me të miturit e qendrës bamirëse, “Fëmijët e Tij”, janë dënuar dje nga Gjykata e Tiranës me 35 vite burg. G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.507Z

Braun: Dino e Robin abuzuan me fëmijët, kërkoj pafajësi

Mbrojtja e të pandehurit David Braun, i akuzuar për marrëdhënie homoseksuale me të mitur, ka akuzuar dje dy të pandehurit që po gjykohen paralelisht nga një tjetër trup gjykues, Dino Kristodoulu e Robin Arnolds, si abuzuesit me fëmijët. Gjatë deklarimeve përfundimtare të palës mbrojt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.899Z

Pedofilia, gjykata vendos ekstradimin e anglezeve

Gjykata e Londres vendos ekstradimin e dy anglezeve te akuzuar per pedofili dhe abuzime me te mitur, te strehuar ne qendren e bamiresise "Femijet e tij". Vendimi eshte marre dy dite me pare, nga gjyqtari i ceshtjes Antoni Evans, i cili aprovoi kerkesen e Ministrise se Drejtesise ne Shqiperi dhe Inte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.619Z

Gjykata e Tiranës jep 35 vite burg për dy britanikët që akuzohen për pedofili

Dino Kristodoulou do të vuajë 20 vite burg, ndërsa Robin Xhejms Arnold 15 vite Laureta Rryçi Gjykata e Tiranës dënoi dje me 35 vjet burg dy shtetasit britanikë që akuzohen për “marrëdhënie seksuale ose homoseksuale më të mitur”. Vendimi është dhënë dje pas mesditës nga Gjykat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama