Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Total: 220
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.603Z

Dënohen me 35 vite burg dy pedofilët anglezë

Gjykata: Arnold dhe Kristodulu, të padëshirueshëm. Britanikët vetëquhen të pafajshëm dhe “shërbëtorë të Zotit” Dy pedofilët britanikë, që abuzuan me të miturit e qendrës bamirëse, “Fëmijët e Tij”, janë dënuar dje nga Gjykata e Tiranës me 35 vite burg. G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.507Z

Braun: Dino e Robin abuzuan me fëmijët, kërkoj pafajësi

Mbrojtja e të pandehurit David Braun, i akuzuar për marrëdhënie homoseksuale me të mitur, ka akuzuar dje dy të pandehurit që po gjykohen paralelisht nga një tjetër trup gjykues, Dino Kristodoulu e Robin Arnolds, si abuzuesit me fëmijët. Gjatë deklarimeve përfundimtare të palës mbrojt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.899Z

Pedofilia, gjykata vendos ekstradimin e anglezeve

Gjykata e Londres vendos ekstradimin e dy anglezeve te akuzuar per pedofili dhe abuzime me te mitur, te strehuar ne qendren e bamiresise "Femijet e tij". Vendimi eshte marre dy dite me pare, nga gjyqtari i ceshtjes Antoni Evans, i cili aprovoi kerkesen e Ministrise se Drejtesise ne Shqiperi dhe Inte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.619Z

Gjykata e Tiranës jep 35 vite burg për dy britanikët që akuzohen për pedofili

Dino Kristodoulou do të vuajë 20 vite burg, ndërsa Robin Xhejms Arnold 15 vite Laureta Rryçi Gjykata e Tiranës dënoi dje me 35 vjet burg dy shtetasit britanikë që akuzohen për “marrëdhënie seksuale ose homoseksuale më të mitur”. Vendimi është dhënë dje pas mesditës nga Gjykat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.584Z

Prokuroria kërkon 39 vite burg për "pedofilët" anglezë

PRETENCA Organi i akuzës i kërkoi dje Gjykatës së Tiranës dënimin e dy anglezëve të akuzuar për krime seksuale me të mitur në Shqipëri Përfaqësuesja e akuzës kërkoi që vuajtja e dënimit nga të akuzuarit të kryhej në Shqipëri, e më pas ata të dëboheshin si të padëshiru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.422Z

Sillen me pranga nga Anglia dy bashkepunetoret e David Braun

TIRANE - Dy bashkepunetoret e David Braun, qe eshte ne gjykim, per "marredhenie homoseksuale me te mitur", jane ekstraduar mengjesin e djeshem nga Londra. Burime zyrtare nga Interpol Tirana, kane deklaruar se eshte realizuar mengjesin e djeshem ekstradimin nga Londra te dy britanikeve, Dino Christod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.111Z

David Brown: Dy miqtë anglezë abuzuan seksualisht me fëmijët

 TIRANE – David Brown, i dënuar me 20 vjet heqje lirie për abuzime me të mitur, hodhi akuza dje mbi dy të bashkakuzuarit e tij, të cilët po gjykohen në një çështje të ndarë. Brown ishte thirrur si dëshmitar dje në procesin gjyqësor në ngarkim të greko-anglezit, Dino

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama