Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Total: 220
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.619Z

Gjykata e Tiranës jep 35 vite burg për dy britanikët që akuzohen për pedofili

Dino Kristodoulou do të vuajë 20 vite burg, ndërsa Robin Xhejms Arnold 15 vite Laureta Rryçi Gjykata e Tiranës dënoi dje me 35 vjet burg dy shtetasit britanikë që akuzohen për “marrëdhënie seksuale ose homoseksuale më të mitur”. Vendimi është dhënë dje pas mesditës nga Gjykat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.584Z

Prokuroria kërkon 39 vite burg për "pedofilët" anglezë

PRETENCA Organi i akuzës i kërkoi dje Gjykatës së Tiranës dënimin e dy anglezëve të akuzuar për krime seksuale me të mitur në Shqipëri Përfaqësuesja e akuzës kërkoi që vuajtja e dënimit nga të akuzuarit të kryhej në Shqipëri, e më pas ata të dëboheshin si të padëshiru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.422Z

Sillen me pranga nga Anglia dy bashkepunetoret e David Braun

TIRANE - Dy bashkepunetoret e David Braun, qe eshte ne gjykim, per "marredhenie homoseksuale me te mitur", jane ekstraduar mengjesin e djeshem nga Londra. Burime zyrtare nga Interpol Tirana, kane deklaruar se eshte realizuar mengjesin e djeshem ekstradimin nga Londra te dy britanikeve, Dino Christod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.111Z

David Brown: Dy miqtë anglezë abuzuan seksualisht me fëmijët

 TIRANE – David Brown, i dënuar me 20 vjet heqje lirie për abuzime me të mitur, hodhi akuza dje mbi dy të bashkakuzuarit e tij, të cilët po gjykohen në një çështje të ndarë. Brown ishte thirrur si dëshmitar dje në procesin gjyqësor në ngarkim të greko-anglezit, Dino

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.601Z

Dënohen dy anglezët, për abuzime me të mitur

Robin Arnold dhe Kristodulu u dënuan dje me 39 vite burg për abuzime me të miturit në qendrën \"Fëmijët e tij\" Kristodulu u dënua 20 vite burg, Arnold me 15 vite, ndërsa pas vendimit akuzuan gjykatën si të korruptuar dhe të padrejtë TIRANË- Pas më tepër se 20 muajsh, Gjykata e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.532Z

"Dino më hidhte vaj në trup e më kapte me pinca"

Dëshmia tronditëse është dhënë në Gjykatën e Tiranës, në procesin penal ndaj dy anglezëve, Dino Christodulos dhe Robin Arnold, nga 8-vjeçari F.H, një nga fëmijët në qendrën "Fëmijët e tij", që administrohej nga David Braun TIRANE-"Dino me kapte me pinca tek… Me h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.963Z

Qendra “Fëmijët e tij” Adoleshenti zbardh detaje të abuzimeve

Autori i Lajmit: RedaksiaNjë adoleshent shqiptar dëshmoi dje në Gjykatën e Tiranës abuzimet seksuale të kryera ndaj tij nga dy shtetas të huaj gjatë kohës së qëndrimit në jetimoren “Fëmijët e tij” në Tiranë. Burime nga gjykata bënë të ditur se Gazmend Berisha, i cili aktualish

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama