Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Total: 220
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.441Z

Gjykatë, avokatja e britanikut Braun kërkon pafajësi

Gjykata e Tiranës sot ka dëgjuar pretendimin e mbrojtjes për procesin gjyqësor ndaj britanikut David Braun, të akuzuar për abuzim seksual me fëmijë të mitur. Pas pretencës se prokurorisë, mbrojtja ka kërkuar pafajësi. TIRANË - "Klienti im është impotent për këtë arsy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.423Z

Burg dhe debim per britaniket

Nje vit pas ekstradimit te tyre ne Shqiperi per llogari te drejtesise shqiptare, prokuroria kerkon pervec denimit ne rrethana renduese te britanikeve Dino Kristodulu dhe Robin Arnold edhe nxjerrjen jashte vendit tone te dy te pandehurve si persona non grata. Per Dino Kristodulu prokurorj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.600Z

Ekstradohen britanikët e pedofilisë,qeli speciale në Burgun 302 në Tiranë

 TIRANE – Greko-anglezi Dino Christodoulou dhe skocezi Robin James Arnold kanë mbërritur në Tiranë me pranga. Mesnatën e djeshme, dy të akuzuarit për përdhunimin e disa fëmijëve të moshës 3 deri 13 vjeç u janë dorëzuar policëve të burgjeve, të cilët i kanë dërgu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.622Z

Pedofilët, 35 vjet burg e “non grata” në Shqipëri

 Armand BajramiGjykata e Tiranës deklaroi fajtorë dje dhe dënoi me 35 vjet burg ne total dy britanikët Dino Kristodoulou dhe Robin Arnold, të akuzuar për abuzime seksuale me të mitur në qendrën “Fëmijët e tij”.Togat e zeza deklaruan në vendim shpalljen e të akuzuarve si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.949Z

Merret i pandehur izraeliti Guei Eshelman

30/01/2009  Nuk tregoi krimin në gjykatë TIRANE- Pas Devid Braun, Robin Arnold dhe Dino Kristodulu të akuzuar për pedofili, një tjetër i huaj merret i pandehur për skandalin seksual që tronditi Tiranën në 2005-n. Ai është drejtuesi i klinikës ABC Guei Eshelman me kombësi izra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.169Z

Gjykata rrëzon kërkesën e anglezit

Tiranë - Gjykata e Tiranës rrëzon kërkesën e anglezit David Braun për ndryshimin e trupit gjykues. Shkak për këtë vendim është bërë mos respektimi i afatit nga ana e të akuzuarit. Sipas gjykatës, Braun duhet të kishte depozituar kërkesën brenda tri ditëve që do të kishte konsta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.240Z

Skandali i pedofilisë, fëmija: Anglezët abuzonin

Tiranë- Një 12-vjeçar, dikur pjesë e qendrës “Fëmijët e tij” ka pranuar se anglezët kanë abuzuar me të. Ai ka dëshmuar sot nëpërmjet një videokonference se dy britanikët, Robin Arnold dhe Dino Cristodolu, bashkëpunëtorë të David Braun, 56-vjeçarit që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama