Rezultate te kerkimit per termin: +Romeo

Total: 2195
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.628Z

Italia kerkon Romeo Purizon

Romeo Purizo, nje prej shqiptareve i cili mbijetoi ne gomonen e humbur pak dite me pare ne brigjet e Kroacise, kerkohet nga Italia per trafik nderkombetar droge si edhe pjesemarrje ne organizata kriminale. Gjykata e Milanos kishte dhene mase arresti me burg per Purizon disa vjet me pare d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.393Z

Origjina e pengmarrësit Romeo Leka

TIRANë- Grabitja e shoqëruar me pengmarrjen e 19-vjecares në qendër të kryeqytetit, ngjarje e cila ndodhi mesditën e së premtes ishte në qendër të vëmendjes së opinionit publik, mediave vendase por edhe atyre ndërkombëtare, por edhe të banorëve Trezh në Lezhë, aty ku sic mësohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.460Z

Nje Romeo femer ne TOB

brbrNuk eshte hera e pare qe opera I Capuletti e i Montecchi sjell ne rolet kryesore ate te Romeos dhe Zhuljetes dy femra Keshtu ka ndodhur ne Paris ne Vjene e ne skenat me te medha operistike Nje Romeo femer vjen edhe ne Teatrin e Operes ne Tirane Romeo qe do te ngjitet ne skenen shqiptare pas 65 v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.487Z

Romeo Beckham adhuron moden

Romeo Beckham ka nje pasion te vetem: te krijoje rroba bashke me te emen Victoria. Vete Posh tregon se si djali i saj vetem 7 vjec eshte nje stilist i vogel. "Dje ishim per darke dhe Romeo veshi nje kemishe me kravate...ai e do moden. Femijet e tjere, perfshi vellezerit e tij, Brook

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.602Z

Arrest me burg për Romeo Lekën

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për Romeo Lekën. Vetë Romeo Leka ka qenë i pranishëm në seancën gjyqësore dhe ka kërkuar që të jepet shpejt masa e sigurisë, pasi i duhej të largohej. Ai ka deklaruar se nuk mendonte të qëllonte pasi arma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.956Z

Romeo dhe Zhuljeta shfaqje ne teater

brbrHistori dashurie ne kohe lufte urrejtje dhe hakmarrjesh keni degjuar shpesh por si kjo qe sjell ne skene Serbia dhe Kosova ne Tirane jo Nje Romeo dhe Zhuljeta teresisht ndryshe qe flasin ne serbisht dhe shqip njekohesisht duke universalizuar gjuhen e dashurise Romeo i interpretuar nga aktori i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.838Z

Romeo Pullazi kerkohet nga Italia

Artan Cena TIRANE - Nga viktime e tragjedise se janarit, ku nje gomone u permbys dhe humben jeten dy peshkatare, Romeo Pullazi eshte i kerkuar nga drejtesia italiane. Nga sa mesohet prej te dhenave te medies italiane, emri i Romeo Pullazi gjendet mes 16 te tjereve ndaj te cileve ishte leshuar urdhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama